Strona główna » Cyber arena » Podgląd tematu
Regulamin działu Cyber Arena

Offline
Daerdin //grupa MiastoGier.pl » [ Junior Community Manager ]0 kudos

1. Dział Cyber Arena umożliwia umawianie się na wspólne granie, zdobywanie osiągnięć etc., a także do toczenia dyskusji o szeroko pojętym e-sporcie, czyli wszelakich ligach, turniejach etc.

2. Dział ten nie służy do komentowania gier. Przeznaczone do tego są osobne wątki w pozostałej części forum.

3. Każdej grze przysługuje jeden temat służący do umawiania się na wspólną rozgrywkę, jednak można zakładać osobne wątki dla poszczególnych turniejów e-sportowych dotyczących tej samej gry.

4. Przy tworzeniu nowego tematu mile widziane jest przyłożenie się do jego zawartości. Warto dodać jakiś krótki opis, wstępny termin czy nick. Tematy praktycznie puste, będą kasowane.

5. Należy rzeczowo nazywać każdy nowo założony temat. Podajemy w nim pełną nazwę gry i nic poza nią. Nie należy też stosować żadnych skrótów.

6. Tworząc wątek poświęcony dowolnemu turniejowi, należy podać jego nazwę oraz grę, której on dotyczy. Powinny być w nim zawarte chociaż podstawowe informacje o turnieju, czyli termin jego rozpoczęcia, krótki opis oraz najlepiej link do strony, gdzie można go obejrzeć na żywo.

7. Dział Cyber Arena podlega również ogólnemu regulaminowi forum i należy się do niego bezwzględnie stosować!

8. W planach jest reaktywacja tego działu na łamach portalu, jednak to obecnie wizja przyszłości.Liczba czytelników: 473385, z czego dziś dołączyło: 2.
Czytelnicy założyli 51256 wątków oraz napisali 664443 postów.