Samsung Galaxy Y - problem z internetem

Offline
Simaxlion //grupa Growi Bohaterowie » [ Subject Delta (exp. 83 / 200) lvl 6 ]0 kudos
Witam wszystkich obywateli Miasta Gier Uśmiech

Dziś po podpisaniu umowę o przejściu z Heyah na kartę na Hayah Mix na kartę (umowa na 24 miesiące na doładowania 30 zl), dostałem nowego Samsunga Galaxy Y. Mam z nim taki problem, że czasem działa w nim internet, a czasem nie. Jeszcze przed chwilą sprawdzałem w nim swojego maila, a teraz już przy takiej próbie pisze, że brak połączenia czy coś... Obecnie, gdy pisze te słowa, znów wszystko działa. Czym może to być spowodowane? Chodzi mi o internet w telefonie, bez połączenia do Wi-Fi. Czy może o być spowodowane tym, że teoretycznie wciąż jeszcze jestem w Heyah na kartę (umowę podpisałem parę godzin temu) ??


Pomóżcie Uśmiech Dodam, że taki sam problem jak z pocztą jest np. z mapami czy skelpikiem Samsung App. To mój pierwszy android, i jestem trochę jak moja mama próbująca ogarnąć komputer ;P


Dzięki z góry i czekam na odpowiedzi Uśmiech

Offline
remik1976 //grupa Akademia Morderców » [ Szef Akademii (exp. 14721 / 16200) lvl 14 ]0 kudos
Jeżeli zmieniałeś usługę kilka godzin temu to może jeszcze wszystko nie działać tak jak powinno. Okres na aktywację wszystkich usług trwa chyba do 24 godzin i jeżeli po tym okresie nadal coś nie będzie działać, to wtedy możesz się martwić.

Liczba czytelników: 465020, z czego dziś dołączyło: 5.
Czytelnicy założyli 47711 wątków oraz napisali 645234 postów.