F1 2019 a realia

Offline
Barnaba11 //grupa Mieszczanie » [ Niewolnik (exp. 2 / 10) lvl 1 ]0 kudos
Panowie, jest tutaj jakaś możliwość włączenia rzeczywistych możliwości bolidów? Bo niestety mam wrażenie, że czym bym nie jeździł, to mogę robić te same czasy. Przejechałem się dla testu Hamiltonem i Kubicą po Rosji i... czas niemal identyczny :/ Nie mówcie, że nie odwzorowano tutaj układu sił SmutnyOffline
shuwar //grupa Wojownicy RPG » [ Obywatel 2014 i 2018 ]0 kudos
Nie wiem tego na pewno, ale grałem w kilka poprzednich odsłon (2010, 2011, 2014)i nie przypominam sobie, by kiedykolwiek wprowadzano czynnik sił, analogiczny do rzeczywistych wyników poszczególnych zespołów w sezonie.

Jeśliby tak było, to wersji 2019 musiałaby mieć dwa różne bolidy w Williamsie Uśmiech I do tego limit części zamiennych.

Offline
Barnaba11 //grupa Mieszczanie » [ Niewolnik (exp. 2 / 10) lvl 1 ]0 kudos
Wiesz, grałem ostatnio Grand Prix i oba Williamsy zjechały z toru z awarią, więc realizmu trochę jest Szczęśliwy W każdym razie przed zakupem gry sporo czytałem i trafiałem na opinie, że np Kubicą wygrać się nie da, albo że bolid Renault dostał trochę za słabe osiągi... Więc na tej podstawie bazuję.

Offline
dabi132 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Lord Sith (exp. 11489 / 16200) lvl 14 ]0 kudos
Jeśli chodzi o odwzorowanie siły w stawce, to jak najbardziej jest ona obecna w nowszych częściach F1. Wiadomo, że na najniższym poziomie trudności będzie łatwiej osiągnąć lepszy wynik takim Williamsem niż na wyższych. Wszystko jest kwestia tego czy jeździsz z ułatwieniami czy bez.

Offline
Barnaba11 //grupa Mieszczanie » [ Niewolnik (exp. 2 / 10) lvl 1 ]0 kudos
Kolejne obserwacje Uśmiech

Kubicą w Brazylii prawie 1:15. Hamiltonem pierwsze kółko kwalifikacji i czas od razu 2 sekundy lepszy.

Tyle, że do tej pory grałem na włączonych wszystkich asystach (gram na klawce :/). Teraz zmniejszyłem asystę hamulca i już od razu czuć, że więcej zależy od bolidu, jak i ode mnie samego. Każde hamowanie wymaga już ciut przynajmniej koncentracji, fajnie angażuje. Przy pełnej asyście hamowania nie trzeba się było zbytnio przejmować.

Liczba czytelników: 471977, z czego dziś dołączyło: 0.
Czytelnicy założyli 50363 wątków oraz napisali 658783 postów.