Strona główna » Forum oraz portal » Podgląd tematu
The Sims Średniowiecze Na Windows 10

Offline
HazokaWarrior //grupa Mieszczanie » [ Niewolnik (exp. 2 / 10) lvl 1 ]0 kudos
Odkąd mam zainstalowany Windows 10 The Sims Średniowiecze nie działa Smutny . Gdy klikam ,,graj'' to ekran startowy gry znika i nic się nie dzieje. Kiedy próbuję jeszcze raz wyskakuje mi komunikat, że nie można uruchomić gry, gdy już gra działa. Ale gra nie pojawia się na ekranie! Próbowałam włączyć Simsy bez aktualizacji, ale wtedy komputer nie chce mnie do gry dopuścić. Wcześniej Na Windows 7 wszystko działało bez zarzutów. PROSZĘ POMÓŻCIE! Płacz

Offline
dabi132 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Punisher (exp. 9992 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
Spróbuj odinstalować grę i zainstalować ją ponownie, ale pod żadnym pozorem nie pobieraj aktualizacji do gry. Jeśli masz dodatek Piraci i bogaci, to niestety nie możesz go zainstalować, bo wymagana jest aktualizacja. I spróbuj uruchomić wtedy grę, powinno pomóc.

Offline
dabi132 //grupa Stowarzyszenie Płatnych Morderców » [ Punisher (exp. 9992 / 10800) lvl 13 ]0 kudos
Spróbuj jeszcze uruchomić grę w trybie offline (z odłączonym internetem) i dodatkowo w zgodności z Windows 7, w folderze z znajdź plik TSM.exe, kliknij na niego prawym przyciskiem, wybierz Właściwości -> zakładka Zgodności i zaznacz uruchom w trybie Zgodności i wybierz Windows 7. Jeśli to nie pomoże pozostaje kontakt z pomocą techniczną EA.

Offline
logan23 //grupa Wojownicy RPG  (ostrzeżono 2 razy!) » [ Postowy Huragan (exp. 2360 / 3200) lvl 10 ]0 kudos
Cytat: dabi132
Spróbuj jeszcze uruchomić grę w trybie offline (z odłączonym internetem) i dodatkowo w zgodności z Windows 7, w folderze z znajdź plik TSM.exe, kliknij na niego prawym przyciskiem, wybierz Właściwości -> zakładka Zgodności i zaznacz uruch w trybie Zgodności i wybierz Windows 7. Jeśli to nie pomoże pozostaje kontakt z pomocą techniczną EA.

czyli ja też mogę mieć problemy z Sims Średniowiecze jak bym chciał je zainstalować.to krucho

Liczba czytelników: 465596, z czego dziś dołączyło: 4.
Czytelnicy założyli 47921 wątków oraz napisali 646155 postów.