Znamy datę premiery gry Brothers in Arms: Hell’s Higway!

Firma Ubisoft , w publicznym oświadczeniu podała ostateczny termin wydania gry studia Gearbox Software, Brothers in Arms: Hell’s Higway.

CzesiuGM @ 14:31 18.04.2008
Grzegorz "CzesiuGM" Kopeć
Młody ambitny gracz.
pc, ps3, xbox 360


Firma Ubisoft , w publicznym oświadczeniu podała ostateczny termin wydania gry studia Gearbox Software, Brothers in Arms: Hell’s Higway. Tytuł trafi na półki sklepowe w sierpniu bieżącego roku.

Wiadomość ta ucieszyła niejednego zapalonego w bojach gracza. Wartym wzmianki jest również fakt, iż studio Gearbox pracuje już nad nową, świetnie zapowiadającą się produkcją Borderlands. Dzięki temu, iż Brothers in Arms: Hell’s Higway ukaże się w sierpniu, pracujący nad grą ludzie będą mogli w spokoju poświecić się kolejnemu projektowi.

Brothers in Arms: Hell's Highway to trzecia z kolei część bardzo dobrej taktycznej strzelanki FPS tworzonej przez studio Gearbox Software. Podobnie jak w częściach poprzednich zostajemy przeniesieni na front Drugiej Wojny Światowej i kierując grupą żołnierzy stoczymy jedne z najbardziej zaciekłych walk. Ponownie wcielimy się w Matta Bakera oraz Joe Hartsocka i poprowadzimy nasz oddział do zwycięstwa.

Wątek fabularny programu kręci się wokół operacji zwanej Market Garden. Jej celem było przejęcie i następnie utrzymanie mostów na rzece Ren, co znacząco wpłynęłoby na szale wojny i przechyliło zwycięstwo w stronę aliantów. Niestety akcja nie powiodła się z powodu kontrataku Niemców, którym udało się odzyskać utracone pozycje.

W przeciwieństwie do poprzednich części programu, kontrolować będziemy większe ilości żołnierzy. Brothers in Arms: Hell's Highway odda w nasze ręce aż trzy plutony, oraz mnóstwo dodatkowych jednostek specjalnych takich jak artyleria, wyrzutnie rakiet przeciwpancernych itd. Dzięki znacznie większemu rozbudowaniu otrzymamy więcej możliwości prowadzenia działań, a sama rozgrywka nabierze nowych kolorów.

Brothers in Arms: Hell's Highway działa na całkowicie nowym silniku graficznym, generującym niezwykłej jakości obraz. Mowa tutaj o engine Unreal 3. Wszystkie modele postaci wyglądają bardzo realnie, a ich animacja jest płynna i realistyczna. Poprawie uległy także tereny działań oraz sztuczna inteligencja przeciwników.

Sprawdź także:

Brothers in Arms: Hell's Highway

Premiera: 07 października 2008
PC, PS3, XBOX 360

Brothers in Arms: Hell's Highway to trzecia z kolei część bardzo dobrej taktycznej strzelanki FPS tworzonej przez studio Gearbox Software. Podobnie jak w częściach poprze...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?