Anno 1800: dzisiaj startują otwarte testy gry Ubisoftu

Jeżeli tylko tęsknicie za wysokiej jakości strategiami ekonomicznymi, to Anno 1800 jest właśnie dla Was.

juve @ 18:06 12.04.2019
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
pc

W sieci pojawiły się informacje o testach beta gry Anno 1800 oraz najnowszy trailer premierowy superprodukcji Ubisoftu, za którą odpowiada studio Blue Byte.

Wraz z Anno 1800 ten niezwykle zasłużony dla całego gatunku cykl może wrócić na świecznik i zdobyć wysoką popularność. Jak dotąd, z wczesnych dostępów oraz wersji beta opinie o grze do tej pory były wyłącznie pozytywne, więc nie dziwi, że Ubisoft postanowił odpalić dostęp do gry wcześniej.

Gra oczywiście w trybie dla pojedynczego gracza zabiera nas w historyczną podróż i najpewniej zapewni nam setki godzin zabawy. W trybie wieloosobowym, w jednym meczu będzie mogło brać udział czterech graczy. Wspólnie będziecie mogli podbijać i zasiedlać kolejne wyspy.

Premierę ustalono na 16 kwietnia wyłącznie na komputerach osobistych.


Sprawdź także:

Anno 1800

Premiera: 16 kwietnia 2019
PC

Anno 1800 to kolejna odsłon jednej z najpopularniejszych strategii ekonomicznych, która ma za sobą wieloletnią tradycję. Po futurystycznej odmianie w postaci Anno 2205, w...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?