Shadow of the Tomb Raider - deweloperzy szykują jakąś niespodziankę na E3

Twórcy chcą pokazać fanom, że nadal mają pomysły na coś nowego.

bigboy177 @ 21:37 15.05.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Shadow of the Tomb Raider zostało oficjalnie zaprezentowane przed kilkoma tygodniami. Mimo to deweloperzy przygotowują coś dodatkowego z okazji zbliżających się targów E3. Jak przyznał szef studia Eidos Montreal, David Anfossi, w trakcie imprezy zobaczymy jakąś niespodziankę. Deweloperzy chcą nam pokazać m.in. czym różni się trzecia część nowej trylogii od pozostałych.

"Wierzę w to - powinniście oglądać E3", powiedział Anfossi. "Zrozumiecie co zrobiliśmy, aby mieć pewność, że przygotowaliśmy coś nowego i interesującego, a zarazem zaskakującego dla fanów Tomb Raidera. Ale masz rację. To duże wyzwanie mieć trzecią grę, albo drugą grę. Zdecydowanie wyzwanie".

Co konkretnie przygotowują deweloperzy? Być może jakiś interesujący tryb rozgrywek wieloosobowych albo całkowicie nową mechanikę rozgrywki - taką, z którą nie mieliśmy do tej pory do czynienia. Cokolwiek by to nie było, przekonamy się już niebawem.

Shadow of the Tomb Raider trafi do sprzedaży 14 września, na PC, PS4 oraz Xboksie One.


Sprawdź także:

Shadow of the Tomb Raider

Premiera: 14 września 2018
PC, PS4, XBOX ONE

Shadow of the Tomb Raider to kolejna odsłona serii przygód Lary Croft. Za jej przygotowanie po raz pierwszy odpowiada studio Eidos Montreal, a nie ekipa odpowiedzialna za...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosdabi132   @   21:56, 15.05.2018
Ciekaw jestem co szykują twórcy. Ogrywam obecnie Rise od the Tomb Raider i gra jak dla mnie jest świetna. Tym bardziej czekam na kolejną odsłonę.