Na tegorocznych targach E3 nie będzie Borderlands 3

Tak przynajmniej twierdzą deweloperzy. Pozostaje kwestia czy możemy im wierzyć.

bigboy177 @ 21:49 15.05.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Wielu fanów cyklu Borderlands czeka na trzecią jego odsłonę. Od jakiegoś czasu spekuluje się na temat tego, że zostanie ona zaprezentowana w trakcie tegorocznej edycji targów E3, ale z najnowszej wypowiedzi deweloperów wynika, że Borderlands 3 na imprezie w Los Angeles się nie pojawi.

O braku Borderlands 3 na tegorocznej edycji targów E3 dowiadujemy się za sprawą redakcji ShackNews. Jeden z przedstawicieli studia Gearbox Software potwierdził jej, że kolejna odsłona tego dość nietypowego shootera nie zostanie zaprezentowana na wspomnianym wydarzeniu, co ucina wszelkie spekulacje.

Nie oznacza to jednak, że Borderlands 3 nie będzie pokazane przed targami, albo niedługo po nich. Można sobie też wyobrazić sytuację, w której deweloperzy najzwyczajniej w świecie nie mówią nam całej prawdy. Są oni bowiem zawsze związani umowami o poufności, co znaczy, że nie mogą "puścić pary z ust".

Jakkolwiek by nie było, na zapowiedź Borderlands 3 czekamy z niecierpliwością.


Sprawdź także:

Borderlands 3

Premiera: brak danych
PC, PS4, XBOX ONE

Borderlands 3 to kolejna część słynnej serii strzelanek, w których wcielamy się w rolę jednego z czterech protagonistów i na pełnej niebezpieczeństw planecie Pandora star...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosRonaldo_   @   08:38, 16.05.2018
Może w końcu BiA pokażą.