E3 '17: fragmenty rozgrywki z Kingdom Hearts III

Square Enix przygotowuje swoją przygodę w świecie Disneya od dawna. Co nowego firma pokazała przed E3?

juve @ 11:56 11.06.2017
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4, xbox one

W sieci pojawił się najnowszy materiał wideo związany z grą Kingdom Hearts III przygotowywaną przez studio Square Enix oraz wytwórnię Disney na PlayStation 4 oraz Xboksa One.

Poniższy filmik przedstawia fragmenty rozgrywki. Opiera się w głównej mierze o to, co widzieliśmy kilka lat temu podczas ujawniania całego projektu. Jak widać, produkcja będzie się toczyła w stosunkowo otwartym terenie i można stwierdzić, że dużo czerpie z Final Fantasy XV (głównie charakter walki i zwiedzania wirtualnego świata).

Technologicznie całość poszła bardzo do przodu względem poprzednich części. Kingdom Hearts III jest produkowane w oparciu o autorski silnik Square Enix, ten sam, na którym zaprojektowano ''piętnastkę''. Możemy zobaczyć starcia z większymi przeciwnikami i różnorodne, baśniowe miejscówki. Mimo że gra faktycznie prezentuje infantylny poziom, to jednak niech Was to nie zwiedzie.

Twórcy zamierzają pokazać więcej już 15 czerwca podczas imprezy D23 Expo, w trakcie której możemy liczyć na kolejny trailer. Kingdom Hearts III najprawdopodobniej pojawi się na rynku w przyszłym roku.


Sprawdź także:

Kingdom Hearts III

Premiera: 25 stycznia 2019
PS4, XBOX ONE

Kingdom Hearts III to kontynuacja Kingdom Hearts 3D: Dream Drop Distance i jednocześnie zakończenie historii przedstawionej w serii Kingdom Hearts. Jak w poprzednich częś...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?