Titanfall 2 - deweloperzy obiecują informować o planowanych dodatkach

Twórcy zdali sobie sprawę z tego, że nie idzie im komunikacja z fanami cyklu Titanfall.

bigboy177 @ 19:45 20.03.2017
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Studio Respawn Entertainment, twórcy cyklu Titanfall, przyznaje, że w ostatnim czasie nie najlepiej informuje o tym, co planowane jest w ramach aktualizacji gry Titanfall 2. Niebawem ma się to jednak zmienić. Deweloper wie, że komunikacja z fanami jest podstawą.

Temat nowej zawartości dla Titanfall 2 ekipa poruszyła w ramach posta, jaki pojawił się na oficjalnej stronie Titanfall. Na początku autorzy chwalą się, jak fantastyczną marką jest wspomniany cykl, a potem przechodzą do rzeczy. Oszczędzimy Wam wstępu, skupiając się na tym, co istotne.

"Skupiamy się obecnie na długoterminowej przyszłości Titanfall i jesteśmy nią podekscytowani. Rdzeń ekipy Titanfall pracuje nad wieloma nowymi rzeczami, m.in. DLC dla Titanfall 2, mechaniką rozgrywki, przyszłymi projektami cyklu oraz innymi szalonymi eksperymentami".

Członkowie studia następnie podkreślili, że od premiery Titanfall 2 mocno się zmienił. Wprowadzono do niego wiele usprawnień, dzięki czemu potyczki są bardziej dynamiczne niż wcześniej, a kolejne zmiany są w drodze. Deweloperzy będą sprawniej informować o tym, co planują.

"Mogliśmy lepiej przekazywać planowane przez nas rzeczy. To coś, z czym musimy sobie radzić lepiej, tym bardziej, że chcemy wspierać Titanfall 2 nową darmową zawartością, tytanami, przedmiotami w sklepie i innymi rzeczami".

Co ciekawe, ekipa zamierza regularnie prowadzić rozmowy z fanami, dzięki czemu projektanci dowiedzą się co dokładnie jest od nich oczekiwane.

"W przyszłym miesiącu ruszymy z serią filmów, blogów itd. Naszym celem jest zapewnienie regularnej zawartości, która zapewni fanom wgląd w ludzi oraz pracę, jaką wykonujemy w Respawn, będziemy mieć też więcej informacji od samych graczy".

Kolejne szczegóły na temat planowanej treści mamy poznać 23 marca. Pojawią się one na blogu cyklu Titanfall, a gdy tak się stanie, nie omieszkamy Was o tym oczywiście poinformować.


Sprawdź także:

Titanfall 2

Premiera: 28 października 2016
PC, PS4, XBOX ONE

Titanfall 2 to kontynuacja wydanej w 2014 roku sieciowej strzelanki opracowanej przez Respawn Entertainment, a wydanej przez Electronic Arts. Jej globalna, w tym polska, ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKrru   @   07:12, 22.03.2017
Bardziej bym się ucieszył z dodatków do kampanii. Multiplayer jest ciekawy, ale to przez tryb dla pojedynczego gracza kupiłem tę grę.