Nowe screeny z Horizon: Zero Dawn na PlayStation 4

Szczuplutka galeria zdjęć z najnowszej gry Guerilla Games pobudza wyobraźnię.

juve @ 17:36 14.02.2017
Patryk "juve" Jankowski
Jestem szczęśliwym, wieloletnim i oddanym użytkownikiem konsol PlayStation. Lubię dopracowane, rozbudowane i ambitne gry wideo z najwyższej półki. Osobiście znam Solid Snake'a, z Larą Croft umawiałem się na randki i mieszkam w Residencji. Rzekłem.
ps4

W sieci pojawiły się najnowsze zdjęcia z gry Horizon: Zero Dawn na PlayStation 4, najnowszego przedsięwzięcia Guerrilla Games. Tytuł przygotowywany od lat zadebiutuje w marcu, ale my już teraz możemy zobaczyć, jak wyglądają miejscówki.

Poniższa galeria nie ujawnia wielu nowych szczegółów na temat projektu, pokazuje jednak tylko fakt, że w świecie wykreowanym przez twórców cyklu Killzone będą świątynie oraz lokacje wewnątrz jakichś budowli. To dobrze rokuje, bowiem już The Elder Scrolls V: Skyrim lata temu udowodnił, że świetnie rozbudowane jaskinie i świątynie mogą tylko dodać rozmachu grze.

Twórcy obiecują bardzo długą rozgrywkę, a ostatnimi czasy podzielili się z nami nawet mapą świata Horizon: Zero Dawn. Jest bardzo prawdopodobne, że spędzimy w nim dziesiątki, jak nie setki godzin na polowaniach na robo-dinozaury, eksploracji oraz wykonywaniu zadań i poznawaniu jego tajemnic.

Premiera Horizon: Zero Dawn odbędzie się 1 marca bieżącego roku. Tylko na PlayStation.


Sprawdź także:

Horizon: Zero Dawn

Premiera: 28 lutego 2017
PS4

Horizon: Zero Dawn to zupełnie nowa marka od studia Guerilla Games odpowiedzialnego za serię Killzone. Projekt został oficjalnie zapowiedziany podczas targów E3 2015, kie...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosMicMus123456789   @   21:06, 15.02.2017
Jest klimat Szczęśliwy Jeden screen z galeri wylądował na pulpicie.
0 kudosKotecek_PL   @   21:18, 15.02.2017
dlaczego te screeny są takie małe
0 kudosshuwar   @   07:35, 16.02.2017
Kurcze ładne to... szczególnie ta "wikingowska" chata w górach. A fotki faktycznie jakieś małe.