For Honor - zamknięta beta startuje 26 stycznia, na konsolach i PC-tach; mamy nowy zwiastun

Jeszcze w tym miesiącu posiadacze konsol oraz komputerów osobistych będą mieli okazję przetestować For Honor. Zamknięta beta już za dwa tygodnie.

LuKaS77PL @ 11:09 11.01.2017
Łukasz "LuKaS77PL" Konieczny
pc, ps4, xbox one

Ubisoft ogłosił, że w dniach od 26 do 29 stycznia odbędzie się zamknięta beta For Honor na PlayStation 4, Xboksie One oraz PC-tach. Gracze, którzy wezmą udział w testach będą mieli okazję wypróbować każdą z trzech frakcji, a mianowicie Samurajów, Rycerzy oraz Wikingów.

Co więcej, jak zapowiedziano jakiś czas temu, równolegle z trwaniem bety ruszy wydarzenie o nazwie "War of the Factions", które związane będzie z postępami wszystkich graczy. Specjalnie przygotowany system będzie monitorował poczynania uczestników bety na wszystkich platformach równocześnie i za szczególne zasługi w barwach danej frakcji będą oni otrzymywać nagrody i bonusy. W becie pojawią się także nagrody, które będzie można przenieść do pełnej wersji.

Zapisy do testów potrwają do dnia jej rozpoczęcia, czyli do 26 stycznia. Jeśli jesteście chętni, powinniście udać się pod ten adres.

For Honor pojawi się na rynku 14 lutego na PlayStation 4, Xboksie One oraz PC-tach. Z okazji zapowiedzi bety, twórcy opublikowali również zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej.


Sprawdź także:

For Honor

Premiera: 14 lutego 2017
PC, PS4, XBOX ONE

For Honor to opracowywana przez Ubisoft Montreal drużynowa, multiplayerowa gra akcji, w której dzielni wojownicy pojedynkują się z wykorzystaniem broni białej. Grę pierws...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosshuwar   @   12:09, 11.01.2017
Zapisałem się... a co. To jedyna okazja aby ograć tytuł jak w DEMO Uśmiech
0 kudosdabi132   @   12:35, 11.01.2017
Oby tym razem było z kim powalczyć, nie tak jak w ostatnim Technical Test 2.