Space Hulk: Deathwing (XBOXONE) - okladka

Space Hulk: Deathwing (XBOXONE)

Premiera:
22 maja 2018
Premiera PL:
22 maja 2018
Platformy:
Gatunek:
Akcja / Strzelanka
Język:
Producent:
Dystrybutor:
brak danych
Strona:

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Opis Space Hulk: Deathwing (XBOXONE)
Redakcja MiastoGier.pl @ 11:45 04.09.2013

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Space Hulk: Deathwing to pierwszoosobowa strzelanka, oparta na klasycznej grze planszowej Space Hulk. Produkcja powstaje na silniku Unreal Engine 4, a za jej deweloping odpowiada ekipa Streum On Studio, czyli twórcy ciepło przyjętego E.Y.E: Divine Cybermancy.

Akcja Space Hulk: Deathwing przenosi nas do uniwersum Warhammer 40,000, a gracz wciela się w członka elitarnego oddziału Space Marines, nazwanego Deathwing. Wyposażeni w najnowocześniejsze uzbrojenie wyruszamy do walki z nowo powstałym zagrożeniem. Przemierzamy galaktykę, w poszukiwaniu tzw. Genestealers - są to niezwykle niebezpieczne istoty, zamieszkujące kosmiczne śmietniki - zbiory asteroid oraz złomu po zniszczonych statkach stanowią bowiem idealne miejsce na ich dom. Nie możemy dopuścić aby pewnego dnia wróg zdecydował, że pora ruszyć na podbój.

Mimo że Space Hulk: Deathwing to gra akcji, istotną rolę odgrywa też rozwój głównego bohatera. Za sprawą specjalnych punktów, nazwanych Fervor Points możemy udoskonalać garść umiejętności, podzielonych w sumie na 4 drzewka, a każde zawierające odmienny zestaw zdolności. W miarę postępów w grze odblokowujemy także dostęp do nowych reliktów, jak również potężnych broni.

Ze względu na to, że Space Hulk: Deathwing działa na silniku Unreal Engine 4, tytuł oferuje zaawansowaną, pełną efektów oprawę wizualną, godną konsol Xbox One i PlayStation 4.


Wkład w encyklopedię mieli:   DevMat,
Screeny i filmy z Space Hulk: Deathwing (XBOXONE)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?