Wędkarz 3 - Masterpiece Fishing (PC) - okladka

Wędkarz 3 - Masterpiece Fishing (PC)

Premiera:
11 lipca 2008
Premiera PL:
11 lipca 2008
Platformy:
Gatunek:
Symulacja / Zręcznościowa
Język:
Producent:
Wydawca:
Dystrybutor:
Strona:
brak danych

ObserwujMam (6)Gram (4)Ukończone (1)Kupię (1)

Opis Wędkarz 3 - Masterpiece Fishing (PC)
[R]ay @ 01:35 16.06.2009

Śr. długość gry: nie podano

+ czaswięcej

Jak sama nazwa wskazuje, gra oferuje nam wirtualne łowienie ryb, jeśli pogoda akurat nie jest zbyt dobra na świeżym powietrzu. Zasiadając zrelaksowany w łódce masz za zadanie po prostu łowić rybki dla odprężenia, używając do tego celu myszki komputerowej oraz niebieskich i czerwonych strzałek, służących do kierowania siłą naciągu.

Produkcja stawia na realizm, odpychając na bok arcade'owe zabawy. Nie raz więc będziemy świadkami zerwania się żyłki czy haczyka. Szczególnie na początku naszej kariery nader często się to staje.

Po udanym łowieniu warto udać się do sklepu, w którym zakupić można różne akcesoria potrzebne do uprawiania rybactwa: haczyki, przynęty, spławiki, wędki, żyłki - właściwie wszystko.

Wędkować można po całej Europie, łącznie aż w 19 państwach. By to zrobić, należy najpierw wyciągnąć z podręcznego menu mapę świata i zaznaczyć odpowiednio wybrany punkt. Czeka na ciebie 206 różnych akwenów - tych słonowodnych jak i słodkowodnych.

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?