Fallout 76 otrzyma mody, ale tylko na prywatnych serwerach

A prywatne serwery zostaną uruchomione najwcześniej jesienią 2019 roku.

Dirian @ 13:21 10.10.2018
Adam "Dirian" Weber
Chwalmy Słońce!
pc, ps4, xbox one

Modyfikacje to temat mocno powiązany z grami z cyklu Fallout, szczególnie jeśli mowa o odsłonach przygotowanych w 3D. Także zbliżający się Fallout 76 otrzyma wsparcie dla modów, mimo że gra jest nastawiona w głównej mierze na rozgrywki online.

Wsparcie dla modyfikacji trafi do gry jednak najwcześniej w listopadzie 2019 roku, kiedy to, według obecnych planów, wystartują prywatne serwery gry. To oczywiście logiczne posunięcie, bo przecież modyfikacje nie mogłyby funkcjonować na oficjalnych serwerach - wiązałoby się to z ogromnym zamieszaniem i rozgrywka mogłaby być nierówna. A tak, jeśli mody będą działać na prywatnych serwerach, to nikomu nie będzie to zbytnio przeszkadzać.

Jak tłumaczy Pete Hines z Bethesda, mody mogą funkcjonować jedynie na prywatnych serwerach. I faktycznie, funkcjonować będą, ale przed twórcami jeszcze sporo pracy, by wszystko zapiąć na ostatni guzik w tej kwestii.

"Przed nami masa pracy, ale możecie być pewni, że modyfikacje i prywatne serwery znajdą się w grze" - wyjaśnia Hines.

Premiera Fallout 76 odbędzie się 14 listopada, na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.


Sprawdź także:

Fallout 76

Premiera: 14 listopada 2018
PC, PS4, XBOX ONE

Fallout 76 to kolejna część serii gier cRPG opracowywanych przez Bethesda Game Studios, autorów m.in. The Elder Scrolls V: Skyrim czy też wydanego w 2015 roku ostatniej ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?