E3 '18: The Sinking City - nowy zwiastun gry

Kolejny tytuł inspirowany dziełami Lovecrafta otrzymał swój "targowy" zwiastun.

bigboy177 @ 17:55 13.06.2018
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc, ps4, xbox one

Call of Cthulhu, o którym pisaliśmy przed momentem, nie jest jedyną opracowywaną obecnie grą, której akcja toczy się w uniwersum wzorowanym na twórczości słynnego H.P. Lovecrafta. Kolejną jest The Sinking City.

Z okazji targów E3 2018 w sieci pojawił się kolejny zwiastun promujący The Sinking City, czyli horror, którego akcja przenosi nas do miasta Oakmont w Massachussetts. To właśnie tam wcielamy się w detektywa, starającego się odnaleźć źródło katastrofy, która miała tu miejsce - potężnej powodzi.

Szybko okazuje się, oczywiście, że wydarzenie ma korzenie w nadnaturalnych fenomenach, a protagonista musi odkryć co za nimi stoi. Jako że zagrożone jest jego zdrowie psychiczne, droga do prawdy nie będzie niestety należeć do najłatwiejszych.

The Sinking City zadebiutuje 21 marca 2019 roku, na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Poniżej rzucić okiem możecie na jego nowy zwiastun.


Sprawdź także:

The Sinking City

Premiera: 21 marca 2019
PC, PS4, XBOX ONE

The Sinking City to przygodowa gra akcji utrzymana w klimatach detektywistycznych, oparta na twórczości H.P. Lovecrafta. Za jej opracowanie odpowiada studio Frogwares, od...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudospetrucci109   @   08:30, 14.06.2018
Gier o Wielkich Przedwiecznych nigdy za dużo Uśmiech