Star Citizen - dwa nowe materiały, promujące przedsięwzięcie

Jeden film to zwiastun kinowy, drugi zawiera fragmenty rozgrywki.

bigboy177 @ 16:23 14.07.2017
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
pc

Twórcy Star Citizen opublikowali właśnie kolejne dwa materiały filmowe, ukazujące wciąż powstające przedsięwzięcie. Pierwszy to tak zwany zwiastun kinowy, drugi natomiast zawiera fragmenty rozgrywki.

Star Citizen wciąż nie ma daty premiery, ale mimo to projekt z miesiąca na miesiąc wygląda coraz lepiej. Cloud Imperium Games wrzuciło na łamy portalu YouTube dwa filmy o tym świadczące. Na pierwszym rzucić okiem możemy m.in. na wraki statków kosmicznych. Z materiału wynika, że możemy je swobodnie eksplorować, znajdując w ich wnętrzu przydatne przedmioty.

Drugi film także jest ciekawy, głównie ze względu na to, że tym razem możemy zobaczyć jak owe wraki, tudzież opuszczone statki funkcjonują. Widzimy ekipę, która tworzy opuszczone wersje każdej z dostępnych w grze maszyn. Nie tylko tych mniejszych, ale także ogromnych. Przykładem tego drugiego może być potężna maszyna, którą zobaczymy z przestrzeni kosmicznej planety, poruszając się dookoła niej. Z drugiego filmu dowiadujemy się również jak idą postępy w grze.

Oba materiały znajdziecie poniżej. Jak wcześniej wspomniałem, wciąż nie wiemy kiedy Star Citizen trafi oficjalnie do sprzedaży. Na razie pewne jest tylko to, że gra zmierza wyłącznie do posiadaczy komputerów PC.


Sprawdź także:

Star Citizen

Premiera: 04 czerwca 2014
PC

Star Citizen to kosmiczny symulator, przygotowany przez twórcę serii Wing Commander - Chrisa Robertsa. Tytuł został sfinansowany przez samych fanów produkcji, którzy, skł...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosTajniaq007   @   19:12, 14.07.2017
Jaką maszynę trzeba posiadać, żeby odpalić grę na max detalach z full hd? Tylko nie odsyłajcie mnie do wymagań rekomendowanych bo one zazwyczaj nie odzwierciedlają rzeczywistości
1 kudoskobbold   @   09:29, 15.07.2017
Facet który to rozkręcił ma łeb na karku. Tyle kasy wyciągnąć od ludzi samym tylko marketingiem i obietnicami, sprzedając im gruszki na wierzbie.