PSX '16: Nowy zwiastun Nioh

W sieci pojawił się najnowszy materiał filmowy promujący grę Nioh.

bigboy177 @ 00:34 04.12.2016
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!
ps4

Nioh zapowiada się na jedną z najciekawszych gier 2017 roku. Produkcja trafi do posiadaczy konsol PlayStation 4 już w lutym, a jeśli nie możecie się doczekać, zerknijcie na najnowszy jej zwiastun. Zawitał on w naszych rękach za sprawą PlayStation Experience 2016.

Materiał filmowy, który udostępniono podczas imprezy Sony to przede wszystkim ujęcia pokazujące nieprezentowane wcześniej rodzaje broni oraz bossów. Są też fragmenty scenek przerywnikowych i wygląda na to, że wątek fabularny będzie pełen emocji i mocno rozbudowany. Wideo niestety nie jest szczególnie długie, to raptem minuta.

Jeśli macie ochotę, odpalcie poniższy odtwarzacz. Nioh na własną rękę sprawdzicie zaś już 9 lutego 2017 roku. Wtedy odbędzie się premiera dzieła studia Team Ninja.


Sprawdź także:

Nioh

Premiera: 07 lutego 2017
PS4, PC

Nioh to gra akcji, opracowana przez firmę Team Ninja, a wydana przez Tecmo Koei. Tytuł rozpoczął swój żywot jeszcze na PlayStation 3, ale jego produkcję kończono z myślą ...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?