WildStar - nowe MMO ze stajni NCsoft posiadać będzie miesięczny abonament

Carbine Studios, producent gry WildStar, poinfromowało, że tytuł będzie posiadał płatny model subskrypcji.

zvarownik @ 07:47 20.08.2013
Kamil "zvarownik" Zwijacz
pc


Carbine Studios, producent gry WildStar, poinfromowało, że tytuł będzie posiadał płatny model subskrypcji. W czasach, gdy wszyscy deweloperzy i wydawcy odchodzą od takich "atrakcji", firma NCsoft (właściciel dewelopera) postanowiła zaryzykować.

Carbine Studios to:deweloper gier wideo założony w 2005 roku przez byłych pracowników firmy Blizzard Entertainment. Studio zostało przejęte przez koncern NCsoft w 2007 roku.
W sprzedaży dostępne będą subskrypcje 1, 3, 6 i 12 miesięczne, których ceny zaczynać mają się od 12,99 euro (około 55 zł). To jednak nie koniec wydatków, ponieważ za samą produkcję również przyjdzie nam zapłacić (44,99 euro, czyli około 190 zł). Na start otrzyma się 30 dni darmowej zabawy.

Nie chce być czarnowidzem, ale skoro ludzie odchodzą nawet od World of WarCraft i od dłuższego czasu prym wiodą gry typu free-to-play, to podejrzewam, ze rynek dość szybko wpłynie na zmianę decyzji o zrezygnowaniu z płatności. Oczywiście mogę się mylić, a wydawca być może wcale nie oczekuje wielkiej ilości osób chętnych do zabawy, ale jakoś w to nie wierzę.


Więcej filmów z WildStar

Sprawdź także:

WildStar

Premiera: 03 czerwca 2014
PC

WildStar to nowe dzieło młodego studia Carbine będące grą z gatunku MMO RPG, łączącą w sobie elementy fantasy oraz sci-fi. Za wydanie tytułu odpowiedzialna jest firma NCs...

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosKreTsky   @   13:08, 20.08.2013
Jezeli ktos ma duzo czasu i wiekszosc spedza w grze, to taki abonament jest tanszy niz mikroplatnosci, jezeli chce sie byc w czolowce.