MiniGRY
Gorące Informacje:
Deus Ex: Rozłam Ludzkości - wydawca wycofuje się z nagród z zamówień p...

wyszukiwanie zaawansowane
Publicystyka
Multimedia
Społeczność
Poradniki
Rankingi
Moje MG
// // // // //
Treść WiadomościDodaj Komentarz

WildStar - nowe MMO ze stajni NCsoft posiadać będzie miesięczny abonament

PC   @   07:47, 20.08.2013
WildStar - nowe MMO ze stajni NCsoft posiadać będzie miesięczny abonamentCarbine Studios, producent gry WildStar, poinfromowało, że tytuł będzie posiadał płatny model subskrypcji. W czasach, gdy wszyscy deweloperzy i wydawcy odchodzą od takich "atrakcji", firma NCsoft (właściciel dewelopera) postanowiła zaryzykować.

Carbine Studios to:deweloper gier wideo założony w 2005 roku przez byłych pracowników firmy Blizzard Entertainment. Studio zostało przejęte przez koncern NCsoft w 2007 roku.
W sprzedaży dostępne będą subskrypcje 1, 3, 6 i 12 miesięczne, których ceny zaczynać mają się od 12,99 euro (około 55 zł). To jednak nie koniec wydatków, ponieważ za samą produkcję również przyjdzie nam zapłacić (44,99 euro, czyli około 190 zł). Na start otrzyma się 30 dni darmowej zabawy.

Nie chce być czarnowidzem, ale skoro ludzie odchodzą nawet od World of WarCraft i od dłuższego czasu prym wiodą gry typu free-to-play, to podejrzewam, ze rynek dość szybko wpłynie na zmianę decyzji o zrezygnowaniu z płatności. Oczywiście mogę się mylić, a wydawca być może wcale nie oczekuje wielkiej ilości osób chętnych do zabawy, ale jakoś w to nie wierzę.


Więcej filmów z WildStar

Sprawdź także:
Czy wiesz że:
Czy wiesz, że będąc zarejestrowanym czytelnikiem możesz posiadać blog, gromadzić doświadczenie oraz osiągnięcia za przeróżne czynności na stronie?
Komentarze czytelników (15 najnowszych):

Dodał: KreTsky      @ 13:08, 20.08.2013

Jezeli ktos ma duzo czasu i wiekszosc spedza w grze, to taki abonament jest tanszy niz mikroplatnosci, jezeli chce sie byc w czolowce.


 Dodaj Komentarz:

UWAGA: Aby komentować materiały na MiastoGier.pl trzeba być zalogowanym. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się korzystając z formularza na górze strony. Jeśli chcesz zarejestrować nowe konto,
uczynisz to w tym miejscu.


© 2004-2015 MiastoGier.pl   »   O nas   |   Disclaimer   |   Reklama   |   Nabór do Redakcji   |   Regulamin
ISSN: 1898-7109     Ostatnia aktualizacja: 14.10.2015
UWAGA: W ramach portalu stosujemy pliki cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce cookies.