Strona główna » Nowinki ze świata » Podgląd tematu
W 2017 na Steam zadebiutowało prawie tyle samo gier, co między 2005, a 2015 rokiem - komentarze

Offline
geass //grupa Growi Bohaterowie » [ Batman (exp. 968 / 1600) lvl 9 ]0 kudos
Cytat: Guilder
Cytat: geass
Żeby jeszcze za ta ilością szła jakakolwiek jakość. A prawda jest taka że 99% z tych wszystkich gier się nie nadaje do niczego i tylko zaśmiecają bibliotekę.
Chyba sklep. Zaśmiecona biblioteka to wyłącznie Twoja wina.

Chodziło o bibliotekę gier Steam w ogóle. Jak nie potrafisz przeczytać i zrozumieć o co chodzi to lepiej nie pisz nic. No tak, ale to w zasadzie tylko Twoja wina że tak jest Zadziorny Sklep, ofertę, pasuje teraz milordzie?
W mojej bibliotece nie ma syfu, bo mam tylko to co mi się podoba, a nie jakieś gównogierki. Chodzi o to, że jak się wchodzi w te coś tam gdzie jest 10 losowych propozycji. Kolejka czy jak to tam się zwie... to tam można sobie to przerzucać cały dzień i jedna gra na 500 może się do czegokolwiek nadaje. Trudno tam znaleźć cokolwiek, więc w zasadzie nawet nie korzystam. Chyba że podczas jakichś wyprzedaży, bo czasami dają karty za te przeglądanie.

Offline
Guilder //grupa Mieszczanie » [ Knecht (exp. 1034 / 2000) lvl 10 ]0 kudos
Cytat: geass
Chodziło o bibliotekę gier Steam w ogóle. Jak nie potrafisz przeczytać i zrozumieć o co chodzi to lepiej nie pisz nic. No tak, ale to w zasadzie tylko Twoja wina że tak jest Zadziorny Sklep, ofertę, pasuje teraz milordzie?
Sam Cię poprawiłem, więc czarno na białym masz, że rozumiem twoje utyskiwania. Tak że jeśli ktoś ma tu problemy z rozumieniem czytanego tekstu, to raczej ty, ale pewnie wynika to z tego, że usilnie starałeś się "odbić piłeczkę". I nie, nie pasuje mi teraz twoja wypowiedź, bo jesteś w tym momencie skończonym chamem. No ale pewnie tylko tracę czas, za stary już pewnie jesteś na zmianę nawyków, które z domu wyniosłeś.

Offline
denilson //grupa Akademia Morderców » [ Szef Akademii (exp. 15406 / 16200) lvl 14 ]0 kudos
Cytat: frycek88
Moim zdaniem im więcej gier tym lepiej, jakość jest nie ważna.
ATARI straciło kontrolę nad ilością wydawanych gier i doprowadziło to do kryzysu. Nigdy ilość nie idzie w parze z jakością. Sztuką jest idealnie balansować podaż gier. Dzisiaj każdy może robić gry, bo są ku temu narzędzia. Potrzeba pomysłu i czasu. W zalewie gier na Steam tylko niewielki procent jest godny uwagi i pieniędzy.

Liczba czytelników: 460108, z czego dziś dołączyło: 20.
Czytelnicy założyli 45951 wątków oraz napisali 630854 postów.