Hidden and Dangerous 2 (PC)

ObserwujMam (73)Gram (22)Ukończone (18)Kupię (6)

Zapowiedź gry Hidden and Dangerous 2 (PC)


messiahone @ 00:00 07.07.2005
"messiahone"

H&D był na swoje czasy z pewnością grą oryginalną. Pomimo wielu błędów i nędznego AI, przypadł do gustu wielu graczom.

H&D był na swoje czasy z pewnością grą oryginalną. Pomimo wielu błędów i nędznego AI, przypadł do gustu wielu graczom. Nawet i dziś pomimo upływu kilku lat od kiedy ta gra się pojawiła, wielu graczy może z niepodważalną nostalgią przypomnieć sobie scenariusze jak te z okrętem wojennym lub wykolejonym pociągiem. Jednakże od czasu premiery Pierwszej części gry wiele się na rynku taktycznych shooterów zmieniło. Pojawiły się takie hiciory jak S.W.A.T i Rainbow Six. I dodatkowo tytuły takie jak Medal of Honor, Battefield 1942 i ostatnio Call of Duty, w których akcja podobnie jak w H&D dzieje się podczas Drugiej Wojny Światowej. Przez ten segment komputerowej rozrywki bardzo trudno będzie się przebić nowemu tytułowi. Mimo, że swojego czasu H&D był bezkonkurencyjny i jedyny zarazem, to w tej chwili nie wiem czy uda się cokolwiek zdziałać części drugiej, poprzeczka postawiona jest bardzo wysoko.H&D2 opowiada historie drużyny brytyjskiego oddziału SAS (Special Air Service). Są zrzucani za tyłami wroga, z chirurgiczną precyzją likwidują wroga i szpiegują. Są Elitarnymi wojownikami szkolonymi w użyciu niezliczonej ilości i rodzaju broni, sztuk walki i technik ukrycia.Podczas rozgrywki przyjdzie ci pokierować losami czworga ludzi. Odwiedzisz kilka różnych punktów zapalnych Drugiej Wojny Światowej. Przemierzysz świat zatopiony w walce od Norwegię poprzez Afrykę aż do Birmy oraz kilka innych ciekawych lokacji. W czasie swoich podróży przyjdzie ci rozprawić się z włoskimi faszystami, Japończykami jak i ze znanymi i lubianymi nazistami. Po każdej misji zakończonej sukcesem twoi oficerowie zyskają nowe rangi, medale oraz doświadczenie dzięki czemu będzie można polepszać ich charakterystyki.

Do gry wkroczy ciekawy element RPG. Statystyki twoich piechurów dzieliły się będą na: Siłę, wytrzymałość, zdrowie, ukrycie, pierwszą pomoc oraz otwieranie zamków. Rysuje się to dosyć ciekawie, można będzie dowolnie „kształtować” żołnierzy. Medyk może być niezłym snajperem i na odwrót. Moim zdaniem jest to bardzo dobre rozwiązanie. Nie będzie potrzeby ściągania szeregu specjalistów w celu wyłamania drzwi; pierwszy otwiera zamek, drugi uchyla drzwi, trzeci wchodzi do środka a czwarty je zamyka. Wystarczy tylko jeden.Gra zbudowana zostanie na poprawionej wersji silnika LS3D, który napędzał grę Mafia. Bez obawy! Engine jest znacznie poprawiony i nie sposób powiedzieć aby było to samo jak w Mafii. Postacie wyglądają bardzo przekonywująco, grafika sprawia doskonałe wrażenie. Lasy, miasta, góry. Wszystko to wygląda bardzo dobrze.

Screeny z Hidden and Dangerous 2 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?