Chrome: SpecForce (PC)

ObserwujMam (92)Gram (23)Ukończone (33)Kupię (6)

SpecForce (PC)


kowalcook @ 00:00 28.04.2005
Tomasz "kowalcook" Kowalski

Na wstępie SpecForce to Sci-Fi Shooter, którego akcja rozgrywa się w świecie znanym z gry Chrome. Spójna wizja przyszłości przedstawiona w grze nie zaskakuje wymyślnymi wyznacznikami futuryzmu i realiów odległej przyszłości.

Na wstępie
SpecForce to Sci-Fi Shooter, którego akcja rozgrywa się w świecie znanym z gry Chrome. Spójna wizja przyszłości przedstawiona w grze nie zaskakuje wymyślnymi wyznacznikami futuryzmu i realiów odległej przyszłości. Twórcy gry skupili się przede wszystkim na przedstawieniu środków działania oddziałów specjalnych przyszłości uwikłanych w rozwiązanie globalnego zagrożenia świata ludzi, który sięga daleko poza Ziemię.Co o Fabule
Gra osadzona jest w przyszłości, w której rozwój technologiczny cywilizacji sprawił, że ludzkie marzenia o kolonizacji odległych planet stały się faktem. Jednak zarządzające procesem podboju kosmosu, zbiurokratyzowane struktury Federacji, ograniczając się jedynie do sprzedawania koncesji na terraforming, doprowadziły wkrótce do sytuacji, w której potężne megakorporacje sprawują w pełni autorytarną władzę na swoich „prywatnych” planetach. Pełna autonomia nowych światów i zawrotne tempo, w jakim odbywa się ekspansja na nowe układy, powodują, że znajdujące się na obrzeżach znanego ludzkości wszechświata planety stają się wymarzonym gruntem dla działalności dużo więcej niż przestępczej.
W balansującym na granicy anarchii świecie, jedną z niewielu formacji, ciągle skutecznych w walce ze zorganizowaną przestępczością, jest SpecForce - elitarna jednostka Federacyjnych Sił Bezpieczeństwa (FSB).Bohater
W SpecForce gracz wciela się w agenta operacyjnego służb specjalnych przyszłości - SpecForce. Jednostka ta powołana została do walki z globalnymi zagrożeniami i sytuacjami kryzysowymi bezpośrednio zagrażającym ładowi federacyjnemu. Wyposażeni w najnowocześniejszy ekwipunek bojowy, projektowany specjalnie na potrzeby tej jednostki, agenci operacyjni SpecForce są elitą federacyjnych sił szybkiego reagowania.
Wprowadzenie do pierwszej misji
Od blisko roku, wydział specjalny FSB prowadzi śledztwo dotyczące coraz częstszych przypadków konfrontacji rządowych funkcjonariuszy z przestępcami działającymi pod wpływem nieznanego dotąd stymulatora. Działająca w oparciu o syntetyczne enzymy substancja powoduje, że pozbawieni strachu, szaleńczo agresywni i nadludzko wytrzymali, mafijni egzekutorzy stają się problemem, którego skala rozciąga się na coraz nowsze obszary galaktyki.
Kilka dni temu, w bezowocnym jak dotąd śledztwie nastąpił przełom. Po przeprowadzeniu nieformalnej akcji wywiadowczej, agentom FSB udało się ustalić dokładną lokalizację miejsca, w którym produkowany jest stymulator.
Pilnie strzeżony kompleks laboratoryjny, położny jest w lasach Estrelli, jednej z ciągle terraformowanych planet pogranicza, będącą prywatną własnością LoreGen Corp. Z uwagi na brak dowodów, w zupełnej tajemnicy, wysłano na Estrelle grupę agentów Spec-Force’u. Ich zadaniem jest zniszczenie laboratorium LoreGen’u, oraz zdobycie ewentualnych materiałów ewidencyjnych obciążających korporację. Szybko okazuje się, że to pozornie proste zadanie, prowadzi do intrygi na znacznie większą skalę…

Screeny z Chrome: SpecForce (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?