Call of Duty 2 (PC)

ObserwujMam (682)Gram (223)Ukończone (352)Kupię (29)

Call Of Duty 2 (PC)


bigboy177 @ 00:00 08.07.2005
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!Call Of Duty 2 część swojego sukcesu zawdzięczać będzie wspaniałej grafice. Nowy silnik graficzny stworzony specjalnie na potrzeby gry znacznie lepiej obsługuje efekty cząsteczkowe. Dzięki temu zobaczymy bardzo realistycznie wyglądający dym, oślepiające wybuchy, wiatr unoszący tumany kurzu oraz wiele innych efektów, wykorzystujących w pełni możliwości najnowszych kart graficznych. Oprócz wszystkich tych bajerów warto także wspomnieć o poprawionej animacji postaci, wyższej rozdzielczości tekstur i większej różnorodności terenów, na których będą toczyć się misje.Niestety jak na razie nie ma żadnych szczegółów na temat trybu Multiplayer… Wiadomo tylko tyle, że znajdzie się on w grze, i będzie lepszy niż w poprzedniku.

Podsumowanie:
Call Of Duty 2 podobnie jak poprzednik zakręci nieźle w głowach komputerowych oraz konsolowych żołnierzy. Pierwsza część była bardzo dobrym debiutem nowo powstałej firmy Infinity Ward. Tym razem, gra będzie dojrzalsza, pozbawiona błędów i na pewno zapewni wiele godzin świetnej zabawy na jesienne wieczory 2005 roku.
Zapowiada się genialnie!

Screeny z Call of Duty 2 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?