Fable: Zapomniane Opowieści (PC)

ObserwujMam (1497)Gram (920)Ukończone (552)Kupię (64)

Fable: The Lost Chapters (PC)


messiahone @ 00:00 07.07.2005
"messiahone"Chłopiec zostaje jednak uratowany przez tajemniczego człowieka, który bierze młodzika pod swoje skrzydła. Ów tajemniczy człowiek wprowadza cię do cechu bohaterów, gdzie uczony jesteś jak zostać herosem. Mniej więcej w tym momencie inaugurowana jest gra. Pierwszą misją jaką będziesz miał do wykonania i dzięki, której wzmocnisz swoje doświadczenie, będzie wybicie gigantycznych os terroryzujących pewien rejon. Po zamordowaniu wściekłych bestii oraz ich królowej, spotkasz kolesia czepiającego się jakiegoś biednego starca. Oczywiście możesz od razu walić w łeb obydwu, ale lepiej jest podejść i porozmawiać. Usłyszysz wtedy od nich dwie różne wersje i racje. Tobie pozostanie zdecydować czy chcesz pomóc staruszkowi czy gościowi, który zaczepiał starca. W zależności od tego jaką decyzję podejmiesz, i któremu z nich pomożesz, staniesz się lepszy lub gorszy. Cała gra składać się ma z takich małych dylematów. Nie zawsze będziesz wiedział czy podejmujesz dobrą czy zła decyzję, i nie raz przyjdzie Ci eksperymentować z wyborami pomiędzy dobrem i złem.Wersja na PC będzie nieco dłuższa od konsolowego wydania. Gra zawierała będzie dodatkowo dziewięć nowych regionów do eksploracji, szesnaście nowych questów, kilka nowych potworów, trochę nowiuśkich zbroi, broni i dodatków. Oraz trochę nowych zdolności, chociażby taka jak możliwość stworzenia własnego tatuażu dla naszego bohatera!

Dźwięk a właściwie oprawa muzyczna prawdopodobnie (na pewno) będzie stała na bardzo wysokim poziomie. Za realizację muzyki wziął się Hollywoodzki kompozytor Danny Elfman. Kto to taki? Jest to człowiek, który stworzył lub uczestniczył w tworzeniu ścieżek muzycznych do takich filmów jak: Spider-Man 1 i 2, Man in Black 1 i 2, Mission: Impossible, Spy Kids, Sleepy Hollow i wiele innych filmów. Jeżeli chodzi o muzykę to można spodziewać się najlepszych doznań. Melomani powinni być zadowoleni.Rozgrywa toczy się w widoku TPP. Gra nie ma co ukrywać skierowana jest głównie na ciężką walkę. Im więcej walki i akcji tym lepiej (przynajmniej według twórców).
Gra nie ma co zaprzeczać widać to na screenach jest baaardzo kolorowa i bujna. Ale czy to źle? Grafika jest przede wszystkim ładna, a czy mnogość kolorków się spodobają? Tego nie wiem.

Podsumowanie:
Bądź co bądź warto na tą grę czekać. Ładna grafika, wartka akcja. Ciekawy system rozwoju postaci. Kolorowy, ładny świat i muzyka tworzona przez mistrza może tylko zachęcić. Mimo tego, że gra jest bardzo konsolowa, to trzeba powiedzieć, iż tego typu gier na PC brakuje. Luka ta może być wypełniona przez Fable: The Lost Chapters.
Zapowiada się bardzo dobrze

Screeny z Fable: Zapomniane Opowieści (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?Advertisement
 X