Need for Speed: Carbon (PC)

ObserwujMam (1020)Gram (524)Ukończone (260)Kupię (65)

Zapowiedź gry Need for Speed: Carbon (PC)


bigboy177 @ 00:00 24.07.2006
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Czujecie potrzebę szybkości ? Macie ochotę po raz kolejny śmigać ulicami miasta w poszukiwaniu chętnych do wyścigu kierowców ? Już od prawie 10 lat Electronic Arts produkuje najlepszą na świecie, zręcznościową grę wyścigową zatytułowaną Need For Speed.

Czujecie potrzebę szybkości ? Macie ochotę po raz kolejny śmigać ulicami miasta w poszukiwaniu chętnych do wyścigu kierowców ? Już od prawie 10 lat Electronic Arts produkuje najlepszą na świecie, zręcznościową grę wyścigową zatytułowaną Need For Speed. Mieliśmy już zwykłe wyścigi po pięknie przygotowanych trasach, walkę z policją na przedmieściach oraz w samym centrum miasta, a także nielegalne nocne boje samochodowe… Czy możliwe jest wymyślenie czegoś nowego, aby zawiało świeżością a nie odgrzewaną zgnilizną…? Wygląda na to, że tak! Nowy Need For Speed: Carbon powoli kształtuje się na bardzo dobrą produkcję, wartą nie tylko uwagi graczy, lecz również ich ciężko zarobionej mamony, kapusty, floty czy jak ją tam zwie dzisiejsza młodzież.

Electronic Arts słynie z tego, że każdego roku na rynek trafiają kontynuacje ich największych przebojów. O operze mydlanej The Sims 2 nie będę już wspominał, ponieważ jest to jedna z najpopularniejszych gier na świecie, a we wszystkie dodatki zagrywają się miliony zwolenników wirtualnych lalek. Każda kolejna edycja gier EA to nowe pomysły, poprawiona grafika, oraz garść świeżości, dzięki której pomimo tego, że psioczymy – gramy, gramy i nie możemy się oderwać.Tytuł najnowszej wersji Need For Speed wywodzi się ze słownika Tunningowców, Carbon to nic innego jak włókno węglowe wykorzystywane do tworzenia elementów karoserii, nadających każdemu samochodowi rasowy i drapieżny wygląd. Sam tytuł podpowiada nam więc, że nowa odsłona „Potrzeby Szybkości” umożliwi nam modyfikowanie posiadanych samochodów. Dodatkowo producent wrzuci do programu gliniarzy i pościgi rodem z Most Wanted. Wszystko to w jednym celu – by przypadkiem gracz się nie zanudził.

Fabuła Need For Speed: Carbon jest kontynuacją historii opowiedzianej w Most Wanted. Główny bohater wraca do swojego rodzinnego miasta, aby przekonać się, że zostało ono zajęte przez gangi. Cała sytuacja nie bardzo przypadła mu do gustu, postanawia więc zająć się błądzącymi po ulicach oszołomami. Najlepszym sposobem na realizację planu jest robienie tego, co idzie mu najlepiej czyli ściganie się. Rzuca wyzwanie wrogim kierowcom i z każdym wygranym wyścigiem jest coraz bliżej swojego celu.

Rozgrywka podzielona została na dwa etapy. Pierwszy z nich ma miejsce w mieście. Tutaj krążymy od skrzyżowania, do skrzyżowania w poszukiwaniu okazji do ścigania się. Kiedy takową znajdziemy stajemy na mecie, wciskamy gaz do dechy i cały czas do przodu! Zwyciężając z kolejnymi płotkami, posuwamy w stronę ostatecznego przejazdu z bossem danego obszaru miasta. Starcie ostateczne nie przebiega w mieście, lecz poza jego granicami. Gracz wraz ze swoim przeciwnikiem trafia do kanionu, w którym musi pokazać na co go stać.

Screeny z Need for Speed: Carbon (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?