Heroes of Annihilated Empires (PC)

ObserwujMam (53)Gram (37)Ukończone (13)Kupię (10)

Zapowiedź gry Heroes of Annihilated Empires (PC)


bigboy177 @ 00:00 13.05.2006
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Heroes Of Annihilated Empires to strategia czasu rzeczywistego tworzona przez firmę GSC Game World. Dla osób nie wtajemniczonych podaję od razu, iż ludzie z tej firmy tworzą także wspaniale zapowiadającą się grę S.

Heroes Of Annihilated Empires to strategia czasu rzeczywistego tworzona przez firmę GSC Game World. Dla osób nie wtajemniczonych podaję od razu, iż ludzie z tej firmy tworzą także wspaniale zapowiadającą się grę S.T.A.L.K.E.R.: Shadow Of Chernobyl. Już sam ten fakt powinien sprawić, że gracze zaczną patrzyć na mało znany tytuł w zupełnie inny sposób.W świecie gry żyje sześć ras. Niestety narasta między nimi napięcie, które wcześniej czy później doprowadzi do konfliktu zbrojnego, jakiego jeszcze nie widzieli mieszkańcy krainy.
Zadaniem gracza będzie poprowadzenie bohaterów i potężnych armii do zwycięstwa, które przywróci spokój zniszczonemu wojnom światu. Na swojej drodze napotkamy oczywiście wiele przeszkód, które należy pokonać aby osiągnąć zamierzony cel. Heroes Of Annihilated Empires połączy w jednej grze elementy strategii czasu rzeczywistego oraz gry RPG. Dzięki sprytnemu wmieszaniu ich w fabułę gry, poczujesz otaczający cię świat jak w żadnej innej grze. Nie będziesz po prostu prowadził armii złożonych z setek tysięcy żołnierzy, w twych rękach znajdzie się los całych ras. Ty zdecydujesz, która z nich zostanie zmieciona z powierzchni świata, a która otrzyma drugą szansę.

Grę rozpoczniesz jako zwykły człowiek, wędrując w stronę wyznaczonego celu zbierzesz osoby przychylne twej osobie, z którymi przeżyjesz wszystkie czekające na Ciebie przygody.
Podczas podróży natrafisz na wiele różnych osad, jeśli w odpowiedni sposób ich potraktujesz, mogą w przyszłości okazać się bardzo wartościowymi sojusznikami, lub jeśli popatrzysz na nich z góry, potężnym wrogiem.

Świat w grze jest bardzo obszerny. Poszukując odpowiedniej drogi natrafisz na podziemia, lochy, starożytne ruiny oraz wiele tajemniczych i mitycznych miejsc. Każde z nich kryć może wartościowe skarby, magiczne artefakty oraz broń, która wspomoże Cię w bojach. Walcząc zdobędziesz doświadczenie, które następnie zamienisz na umiejętności podnoszące twoją siłę, zręczność oraz inteligencję, czyniąc Cię mocniejszym i trudniejszym do pokonania. Sam niestety nie jesteś w stanie zniszczyć panującego na świecie zła. Pomogą Ci w tym inne postaci, które korzystając z twojego doświadczenia i umiejętności będą także rosnąć w siłę.
Jeśli zajdzie potrzeba będziesz w stanie, korzystając z potężnej magii wezwać na chwilę magiczną istotę, starożytnego wojownika lub inne magiczne stwory.

Wybierając rasę, którą zapragniesz grać, nie popełniaj błędu decydując zbyt pochopnie. Pomiędzy każdą z nich są różnice wpływające na rozgrywkę. Jedne stworzenia są dobre w obronie inne natomiast lepiej sprawdzają się w ataku. Będziesz musiał także zwrócić uwagę na broń jaką się posługują. Jeśli wolisz walczyć w zwarciu wybierz odpowiednią rasę. Osoby lubiący korzystać z magii, lub broni dalekiego zasięgu znajdą także coś dla siebie.Grafika w grze będzie połączeniem dwuwymiarowych plenerów oraz trójwymiarowych postaci. Niejednokrotnie takie podejście już było wykorzystane w innych grach i sprawdziło się bardzo dobrze. Jak będzie w przypadku Heroes Of Annihilated Empires... ? Mam nadzieję, że jak najlepiej. Producent przywiązuje sporo uwagi do szczegółowości modeli postaci oraz do różnorodności krajobrazów. Jestem zatem pewny, że grafika będzie zróżnicowana i interesująca. Engine graficzny będzie w stanie pokazać na mapie jednocześnie do 64 tysięcy walczących jednostek. Bitwy takich rozmiarów powinny sprawiać świetne wrażenie.

Screeny z Heroes of Annihilated Empires (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?