Gothic 3 (PC)

ObserwujMam (2110)Gram (1145)Ukończyłeś (597)Kupię (182)

Zapowiedź gry Gothic 3 (PC)


milten @ 00:00 12.05.2006
"milten"

Akcja trzeciej części znanej serii RPG toczyć ma się w krainie całkowicie opanowanej przez Orków. Niedobitki ludzi schroniły się w odległych i bardzo nieprzyjaznych obszarach mroźnej tundry czy gorącej pustyni.

Akcja trzeciej części znanej serii RPG toczyć ma się w krainie całkowicie opanowanej przez Orków. Niedobitki ludzi schroniły się w odległych i bardzo nieprzyjaznych obszarach mroźnej tundry czy gorącej pustyni. Gracz znajdzie się w środku tego konfliktu i tylko od niego zależeć będzie jak postąpi.Podobnie jak poprzednie odsłony cyklu, Gothic 3 oferować ma pełną wolność wyboru ścieżki, którą zechce podążać grający. Będzie mógł pomóc ludziom w beznadziejnej walce z Orkami albo dołączyć do tych ostatnich, skazując towarzyszy niedoli na zagładę, ale ratując własną skórę. Niezależnie od wyboru gra zaoferuje mu bogate możliwości rozwoju bohatera dzięki systemowi pozbawionemu klas. Będzie miął możliwość nauczenia się dowolnych umiejętności jakie uzna za przydatne, a w trakcie gry żadna ścieżka rozwoju nie zostanie przed nim zamknięta.

W grze znajdzie się ponad 50 czarów i mniej więcej tyle samo rodzajów wrogów do pokonania. Pojawić ma się też nowy system walki, ponoć łatwiejszy do opanowania od znanego z poprzednich odsłon. Jeżeli zaś chodzi o samą fabułę, to - jak zostało już wspomniane - nie zmieni się nic w kwestii wolności pozostawianej graczowi, jednak główne cele zaznaczane będą w wyraźniejszy sposób. Dzięki temu gracz, który zechce podążać ścieżką fabuły nie będzie się "zacinał", zastanawiając co robić dalej. Poza tym dopracowana ma zostać sztuczna inteligencja bohaterów niezależnych, którzy będą mieli własne cele i dążenia, a jedynym celem ich istnienia nie będzie czekanie na możliwość porozmawiania z głównym bohaterem.Póki co jednak wszystko to traktować należy jedynie jako obietnice twórców gry. Wersja prezentowana na targach E3, mimo że grywalna, nie zawierała wielu elementów, które znaleźć się mają w ostatecznym produkcie i ... no wyglądała na to czym była, czyli na bardzo wczesną pre-alphę. Na sprawdzenie, czy twórcom udało się spełnić przynajmniej część obietnic będziemy musieli jeszcze trochę poczekać.

Screeny z Gothic 3 (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?