Juiced: Szybcy i Gniewni (PC)

ObserwujMam (172)Gram (42)Ukończone (17)Kupię (18)

Zapowiedź gry Juiced: Szybcy i Gniewni (PC)


bigboy177 @ 00:00 16.06.2005
Marcin "bigboy177" Trela
Czasem coś piszę, czasem programuję, czasem projektuję, czasem robię PR, a czasem marketing... wszystko to, czego wymaga sytuacja. Uwielbiam gry, nie cierpię briefów reklamowych!

Juiced: Szybcy i Gniewni jest grą traktującą o ulicznych wyścigach samochodowych. Moda na gry o tego typu zabawach przyszła wraz z pojawieniem się filmu „Szybcy i Wściekli”.

Juiced: Szybcy i Gniewni jest grą traktującą o ulicznych wyścigach samochodowych. Moda na gry o tego typu zabawach przyszła wraz z pojawieniem się filmu „Szybcy i Wściekli”. Pierwszą grą, w której wcielaliśmy się w ulicznego kierowcę był Need For Speed Underground. Po roku czasu Electronic Arts wydał drugą część Undeground’a, a teraz nielegalnymi wyścigami uraczy nas THQ. Czy Juiced może pokonać produkty Electronic Arts ? Zdecydowanie tak. Myślę, że po przeczytaniu zapowiedzi do końca, również tak będziecie uważać.

Juiced jest połączeniem symulacji ze zręcznościową grą wyścigową. Symulacja przejawia się bardzo dobrym modelem prowadzenia samochodów. Każdy pojazd zachowuje się zupełnie inaczej. Sposób prowadzenia zależny jest od nawierzchni po jakiej się porusza, od pogody oraz od ulepszeń, które udało nam się do niego zamontować. Ważnym czynnikiem wpływającym na taktykę jazdy jest także napęd naszej fury. Całkowicie odmiennie drogi trzymała będzie się bryka z napędem na przednie koła, od tej z napędem na wszystkie cztery lub tylko na tylną oś. Zmusza to kierowcę do bycia bardzo elastycznym i przystosowywania się do każdej sytuacji.
Według zamysłów twórców gry, Juiced nie ma być stricte symulatorem jazdy i dla tego też gra ma charakter zręcznościowy.
Zręcznościową jej część możemy podziwiać szalejąc po ulicach miasta pomiędzy szybko pędzącymi samochodami. Akrobacje, które można wykonywać przyprawić mogą o atak serca.
Pędząc po wąskich drogach nie ma miejsca na jakikolwiek błąd czy też zawahanie. Każdy ruch musi szybki i zdecydowany. Tylko takie podejście zapewni nam zwycięstwo.Producent gry firma Juice Games zadbała o to, aby każdy znalazł w niej coś dla siebie. W grze wypróbujemy ponad 50 licencjonowanych modeli aut pochodzących od 17 różnych marek. Nasz garaż wypełnią cacuszka pochodzące z Japonii, Stanów Zjednoczonych oraz Europy. Dzięki nim oraz ponad 100 różnym elementom do zmiany ich wygląd i osiągów, uzyskujemy niesamowitą liczbę 7.5 tryliona kombinacji. Po stworzeniu wozu z naszych marzeń wyruszymy na ulice aby zdobywać szacunek i oczywiście pieniądze, które pozwolą nam na dalszą rozbudowę auta.

Juiced posiada kilka trybów zabawy. Są wśród nich tryby dla pojedynczego gracza oraz do gry wieloosobowej. Tych dla jednej osoby są trzy: kariera, arcade oraz pojedyncze wyścigi. Jeśli zdecydujemy się grać w karierę wcielimy się w rolę jednego z kierowców i poprzez zwycięstwa doprowadzimy go na sam szczyt. Arcade pozwoli nam na rozegranie kilku serii wyścigów poukładanych w formę pucharów. Pojedyncze wyścigi to po prostu przejazdy na wybranej trasie, wybranym samochodem. Aby móc korzystać z wszystkich tras i wozów należy je najpierw odblokować. Aby to uczynić, wystarczy ukończyć karierę.

Gracze, uważający się za wyjadaczy mogą spróbować swych sił przez Internet.
Na jednej trasie spotyka się wówczas sześć osób. Możesz ścigać się sam lub w grupach po dwóch lub trzech kierowców. Za zwycięstwo wygrywasz pieniądze. Jeśli jednak chcesz podnieść stawkę i lubisz ryzyko możesz spróbować zakładu o samochód. Jeśli wygrasz – fura wroga należy do Ciebie, gdy przeciwnik przekroczy linię mety przed tobą, twój wóz wędruje do jego garażu. Nie ważne ile Ty, czy on straciliście czasu i kasy na dopieszczenie pojazdów. Po przegranej tracicie je na zawsze ze swojej kolekcji.


Podsumowanie:
Juiced od momentu kiedy został zapowiedziany wzbudził spore zainteresowanie graczy. Ciekawe pomysły, bardzo dobra grafika oraz świetny dźwięk powinny stanowić o sukcesie gry. Jeśli dodatkowo wsypiemy do tej mieszanki cały wór miodności sukces jest tylko kwestią czasu.
Zapowiada się świetnie!

Screeny z Juiced: Szybcy i Gniewni (PC)
Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?