The Sims: Średniowiecze (PC)

ObserwujMam (65)Gram (57)Ukończone (12)Kupię (26)

Wymagania gry The Sims: Średniowiecze (PC)System szacowania płynności (dostępny dla zalogowanych czytelników) działa na podstawie testów oraz wymagań The Sims: Średniowiecze, ujawnionych przez producenta. Nie zawsze są one idealne, nie biorą też pod uwagę rozdzielczości, w jakiej uruchomiona jest produkcja. Poniższy szacunek dotyczy średnich detali oraz najpopularniejszej rozdzielczości dla danej gry. Zmniana detali lub rozdzielczości wpłynie na funkcjonowanie tytułu.


Procesor:
Core 2 Duo T5670, 1.8GHz
Karta graficzna:
GeForce 8600 GT
Pamięć RAM:
1GB
System operacyjny:
Windows XP

Nie jesteś zalogowany na portalu. Załóż konto, a system strony oszacuje poprawność działania gry na Twoim komputerze.

Chciałbyś dodać opinię co do tego, jak gra The Sims: Średniowiecze działa na Twoim komputerze? Załóż konto na portalu, dokonując darmowej rejestracji. Po zalogowaniu się wejdź w edycję profilu i uzupełnij dane swojego komputera. Wówczas będziesz w stanie szybko oceniać optymalizację różnych tytułów, pomagając innym graczom w podjęciu decyzji co do ewentualnego zakupu.
Wymagania sprzętowe - raporty graczy

"metr0b"   @   09.01.2016
Ocena:
nie da się grać


Procesor:AMD Phenom II X4 840 3.2 GHz
Grafika:Nvidia GeForce GTX 750
Pamięć:4GB
System:Windows 7
Rozdzielczość:2560x1080

Podana rozdzielczość jest maksymalna w moim monitorze. Gdy próbowałem ją ustawić, nie dało się ponieważ żadne z przycisków w ogóle nie reagował, więc nie jestem w stanie ocenić.
Screeny z The Sims: Średniowiecze (PC)