American Conquest: Północ-Południe (PC)

ObserwujMam (29)Gram (11)Ukończone (3)Kupię (3)

Wymagania gry American Conquest: Północ-Południe (PC)System szacowania płynności (dostępny dla zalogowanych czytelników) działa na podstawie testów oraz wymagań American Conquest: Północ-Południe, ujawnionych przez producenta. Nie zawsze są one idealne, nie biorą też pod uwagę rozdzielczości, w jakiej uruchomiona jest produkcja. Poniższy szacunek dotyczy średnich detali oraz najpopularniejszej rozdzielczości dla danej gry. Zmniana detali lub rozdzielczości wpłynie na funkcjonowanie tytułu.


Procesor:
Pentium 4 3.06, 3.07GHz
Karta graficzna:
brak danych
Pamięć RAM:
512MB
System operacyjny:
brak danych

Wymagania sprzętowe American Conquest: Północ-Południe nie są znane, lub nie zostały jeszcze uzupełnione.

Chciałbyś dodać opinię co do tego, jak gra American Conquest: Północ-Południe działa na Twoim komputerze? Załóż konto na portalu, dokonując darmowej rejestracji. Po zalogowaniu się wejdź w edycję profilu i uzupełnij dane swojego komputera. Wówczas będziesz w stanie szybko oceniać optymalizację różnych tytułów, pomagając innym graczom w podjęciu decyzji co do ewentualnego zakupu.
Wymagania sprzętowe - raporty graczy

"buba484"   @   04.07.2017
Ocena:
działa idealnie


Procesor:Intel Core i5 4200M 2.5 GHz
Grafika:Nvidia GeForce GT 755M
Pamięć:4GB
System:Windows 8
Rozdzielczość:1366x768

Gra na Windows 10 nie chodzi za dobrze pod względem płynności zajebiście ale jest jeden haczyk podczas instalacji następuje zainstalowanie do Windowsa takiego coś "sfsync02" i przez to nie da się grac bo ciągle wywala blue screena jedyna opcja żeby to naprawić jest odinstalowanie gry i wymienionego wyżej "sfsync02" specjalnym programem niestety nie poradziłem sobie z tym błędem i musiałem to odinstalować wraz z grą. Jest to przykre :(
Screeny z American Conquest: Północ-Południe (PC)