Guitar Hero III: Legends of Rock (PC)

ObserwujMam (25)Gram (10)Ukończone (13)Kupię (8)

Wymagania gry Guitar Hero III: Legends of Rock (PC)



System szacowania płynności (dostępny dla zalogowanych czytelników) działa na podstawie testów oraz wymagań Guitar Hero III: Legends of Rock, ujawnionych przez producenta. Nie zawsze są one idealne, nie biorą też pod uwagę rozdzielczości, w jakiej uruchomiona jest produkcja. Poniższy szacunek dotyczy średnich detali oraz najpopularniejszej rozdzielczości dla danej gry. Zmniana detali lub rozdzielczości wpłynie na funkcjonowanie tytułu.


Procesor:
Core 2 Duo T8300, 2.4GHz
Karta graficzna:
GeForce 8800 GTS
Pamięć RAM:
2GB
System operacyjny:
Windows XP

Wymagania sprzętowe Guitar Hero III: Legends of Rock nie są znane, lub nie zostały jeszcze uzupełnione.

Chciałbyś dodać opinię co do tego, jak gra Guitar Hero III: Legends of Rock działa na Twoim komputerze? Załóż konto na portalu, dokonując darmowej rejestracji. Po zalogowaniu się wejdź w edycję profilu i uzupełnij dane swojego komputera. Wówczas będziesz w stanie szybko oceniać optymalizację różnych tytułów, pomagając innym graczom w podjęciu decyzji co do ewentualnego zakupu.
Wymagania sprzętowe - raporty graczy


Raporty z płynności działania Guitar Hero III: Legends of Rock nie zostały jeszcze dodane. Jeśli gra miała już swoją premierę i jesteś zalogowany, powyżej powinieneś dostrzec formularz pozwalający Ci dodać własny raport. Gry przed premierą nie zawierają raportów, a więc zerknij na niniejszą stronę za jakiś czas.

Screeny z Guitar Hero III: Legends of Rock (PC)