Kapitan Pazur (PC)

ObserwujMam (58)Gram (17)Ukończone (26)Kupię (6)

Wymagania gry Kapitan Pazur (PC)System szacowania płynności (dostępny dla zalogowanych czytelników) działa na podstawie testów oraz wymagań Kapitan Pazur, ujawnionych przez producenta. Nie zawsze są one idealne, nie biorą też pod uwagę rozdzielczości, w jakiej uruchomiona jest produkcja. Poniższy szacunek dotyczy średnich detali oraz najpopularniejszej rozdzielczości dla danej gry. Zmniana detali lub rozdzielczości wpłynie na funkcjonowanie tytułu.


Procesor:
brak danych
Karta graficzna:
brak danych
Pamięć RAM:
brak danych
System operacyjny:
brak danych

Wymagania sprzętowe Kapitan Pazur nie są znane, lub nie zostały jeszcze uzupełnione.

Chciałbyś dodać opinię co do tego, jak gra Kapitan Pazur działa na Twoim komputerze? Załóż konto na portalu, dokonując darmowej rejestracji. Po zalogowaniu się wejdź w edycję profilu i uzupełnij dane swojego komputera. Wówczas będziesz w stanie szybko oceniać optymalizację różnych tytułów, pomagając innym graczom w podjęciu decyzji co do ewentualnego zakupu.
Wymagania sprzętowe - raporty graczy

"dotomi"   @   06.04.2018
Ocena:
działa idealnie


Procesor:Intel Core i3 5010U 2.1 GHz
Grafika:Nvidia GeForce 920M
Pamięć:8GB
System:Windows 10
Rozdzielczość:1366x768

Ta gra pójdzie na wszystkim. Problem jest tylko taki że komputery są teraz za mocne dla takich gier i trzeba kilka godzin pogrzebać w ustawieniach zgodności żeby gra poprawnie działała. Jeśli nie pokombinujesz będziesz miał pokaz slajdów.
Roksana "roxa175"   @   16.11.2012
Ocena:
działa idealnie


Procesor:Intel Core 2 Duo E7500 2.93 GHz
Grafika:Nvidia GeForce GT 220
Pamięć:3GB
System:Windows XP
Rozdzielczość:1280x1024