Gothic II: Kroniki Myrtany - Archolos (PC)

ObserwujMam (4)Gram (2)Ukończone (2)Kupię (0)

Wymagania gry Gothic II: Kroniki Myrtany - Archolos (PC)System szacowania płynności (dostępny dla zalogowanych czytelników) działa na podstawie testów oraz wymagań Gothic II: Kroniki Myrtany - Archolos, ujawnionych przez producenta. Nie zawsze są one idealne, nie biorą też pod uwagę rozdzielczości, w jakiej uruchomiona jest produkcja. Poniższy szacunek dotyczy średnich detali oraz najpopularniejszej rozdzielczości dla danej gry. Zmniana detali lub rozdzielczości wpłynie na funkcjonowanie tytułu.


Procesor:
Core 2 Duo E4500, 2.2GHz
Karta graficzna:
GeForce 7300 GT
Pamięć RAM:
2GB
System operacyjny:
Windows 7

Nie jesteś zalogowany na portalu. Załóż konto, a system strony oszacuje poprawność działania gry na Twoim komputerze.

Chciałbyś dodać opinię co do tego, jak gra Gothic II: Kroniki Myrtany - Archolos działa na Twoim komputerze? Załóż konto na portalu, dokonując darmowej rejestracji. Po zalogowaniu się wejdź w edycję profilu i uzupełnij dane swojego komputera. Wówczas będziesz w stanie szybko oceniać optymalizację różnych tytułów, pomagając innym graczom w podjęciu decyzji co do ewentualnego zakupu.
Wymagania sprzętowe - raporty graczy


Raporty z płynności działania Gothic II: Kroniki Myrtany - Archolos nie zostały jeszcze dodane. Jeśli gra miała już swoją premierę i jesteś zalogowany, powyżej powinieneś dostrzec formularz pozwalający Ci dodać własny raport. Gry przed premierą nie zawierają raportów, a więc zerknij na niniejszą stronę za jakiś czas.

Screeny z Gothic II: Kroniki Myrtany - Archolos (PC)