Slime Rancher 2 (PC)

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (1)

Wymagania gry Slime Rancher 2 (PC)


Wymagania oficjalne:
Poniżej widnieją oficjalne wymagania sprzętowe Slime Rancher 2, ujawnione przez producenta. W połączeniu z szacunkami z naszego systemu powinny one dać Wam pełen obraz wymagań sprzętowych projektu.

Minimalne wymagania sprzętowe Slime Rancher 2:

  • System operacyjny: Windows 10
  • Procesor: Intel Core i5-2500K / AMD FX-6300
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 960 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB
  • DirectX 12
  • Dysk twardy: 10 GB dostępnej przestrzeni

Rekomendowane wymagania sprzętowe Slime Rancher 2:

Zostaną dopiero ogłoszone.

Wymagania szacowane:
System szacowania płynności (dostępny dla zalogowanych czytelników) działa na podstawie testów oraz wymagań Slime Rancher 2, ujawnionych przez producenta. Nie zawsze są one idealne, nie biorą też pod uwagę rozdzielczości, w jakiej uruchomiona jest produkcja. Poniższy szacunek dotyczy średnich detali oraz najpopularniejszej rozdzielczości dla danej gry. Zmniana detali lub rozdzielczości wpłynie na funkcjonowanie tytułu.


Procesor:
Core i5 2500K, 3.3GHz
Karta graficzna:
GeForce GTX 960
Pamięć RAM:
8GB
System operacyjny:
Windows 10

Nie jesteś zalogowany na portalu. Załóż konto, a system strony oszacuje poprawność działania gry na Twoim komputerze.

Chciałbyś dodać opinię co do tego, jak gra Slime Rancher 2 działa na Twoim komputerze? Załóż konto na portalu, dokonując darmowej rejestracji. Po zalogowaniu się wejdź w edycję profilu i uzupełnij dane swojego komputera. Wówczas będziesz w stanie szybko oceniać optymalizację różnych tytułów, pomagając innym graczom w podjęciu decyzji co do ewentualnego zakupu.
Wymagania sprzętowe - raporty graczy


Raporty z płynności działania Slime Rancher 2 nie zostały jeszcze dodane. Jeśli gra miała już swoją premierę i jesteś zalogowany, powyżej powinieneś dostrzec formularz pozwalający Ci dodać własny raport. Gry przed premierą nie zawierają raportów, a więc zerknij na niniejszą stronę za jakiś czas.

Screeny z Slime Rancher 2 (PC)