As Dusk Falls (PC)

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Wymagania gry As Dusk Falls (PC)


Wymagania oficjalne:
Poniżej widnieją oficjalne wymagania sprzętowe As Dusk Falls, ujawnione przez producenta. W połączeniu z szacunkami z naszego systemu powinny one dać Wam pełen obraz wymagań sprzętowych projektu.

Minimalne wymagania sprzętowe As Dusk Falls:

  • System operacyjny: Windows 7 (64-bit)
  • Procesor: Intel Core i3 2120 lub AMD FX 6100
  • Karta grafiki: GTX 750 Ti lub AMD RX 480
  • Pamięć RAM: 8 GB

Rekomendowane wymagania sprzętowe As Dusk Falls:

  • System operacyjny: Windows 7 (64-bit)
  • Procesor: Core i5 7400 (3.00 GHz)
  • Karta grafiki: GTX 980 (4GB)
  • Pamięć RAM: 16 GB
Wymagania szacowane:
System szacowania płynności (dostępny dla zalogowanych czytelników) działa na podstawie testów oraz wymagań As Dusk Falls, ujawnionych przez producenta. Nie zawsze są one idealne, nie biorą też pod uwagę rozdzielczości, w jakiej uruchomiona jest produkcja. Poniższy szacunek dotyczy średnich detali oraz najpopularniejszej rozdzielczości dla danej gry. Zmniana detali lub rozdzielczości wpłynie na funkcjonowanie tytułu.


Procesor:
Core i3 2120, 3.3GHz
Karta graficzna:
GeForce GTX 750 Ti
Pamięć RAM:
8GB
System operacyjny:
Windows 7

Nie jesteś zalogowany na portalu. Załóż konto, a system strony oszacuje poprawność działania gry na Twoim komputerze.

Chciałbyś dodać opinię co do tego, jak gra As Dusk Falls działa na Twoim komputerze? Załóż konto na portalu, dokonując darmowej rejestracji. Po zalogowaniu się wejdź w edycję profilu i uzupełnij dane swojego komputera. Wówczas będziesz w stanie szybko oceniać optymalizację różnych tytułów, pomagając innym graczom w podjęciu decyzji co do ewentualnego zakupu.
Wymagania sprzętowe - raporty graczy


Raporty z płynności działania As Dusk Falls nie zostały jeszcze dodane. Jeśli gra miała już swoją premierę i jesteś zalogowany, powyżej powinieneś dostrzec formularz pozwalający Ci dodać własny raport. Gry przed premierą nie zawierają raportów, a więc zerknij na niniejszą stronę za jakiś czas.

Screeny z As Dusk Falls (PC)