The Wild at Heart (PC)

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Wymagania gry The Wild at Heart (PC)


Wymagania oficjalne:
Poniżej widnieją oficjalne wymagania sprzętowe The Wild at Heart, ujawnione przez producenta. W połączeniu z szacunkami z naszego systemu powinny one dać Wam pełen obraz wymagań sprzętowych projektu.

Minimalne wymagania sprzętowe The Wild at Heart:

  • System operacyjny: Windows 7
  • Procesor: Core i3-9300T lub AMD FX 8350
  • Pamięć RAM: 6 GB
  • Karta grafiki: NVIDIA GTX 960 lub AMD R9 380
  • Dysk twardy: 4 GB dostępnej przestrzeni
Wymagania szacowane:
System szacowania płynności (dostępny dla zalogowanych czytelników) działa na podstawie testów oraz wymagań The Wild at Heart, ujawnionych przez producenta. Nie zawsze są one idealne, nie biorą też pod uwagę rozdzielczości, w jakiej uruchomiona jest produkcja. Poniższy szacunek dotyczy średnich detali oraz najpopularniejszej rozdzielczości dla danej gry. Zmniana detali lub rozdzielczości wpłynie na funkcjonowanie tytułu.


Procesor:
brak danych
Karta graficzna:
GeForce GTX 960
Pamięć RAM:
6GB
System operacyjny:
Windows 7

Wymagania sprzętowe The Wild at Heart nie są znane, lub nie zostały jeszcze uzupełnione.

Chciałbyś dodać opinię co do tego, jak gra The Wild at Heart działa na Twoim komputerze? Załóż konto na portalu, dokonując darmowej rejestracji. Po zalogowaniu się wejdź w edycję profilu i uzupełnij dane swojego komputera. Wówczas będziesz w stanie szybko oceniać optymalizację różnych tytułów, pomagając innym graczom w podjęciu decyzji co do ewentualnego zakupu.
Wymagania sprzętowe - raporty graczy


Raporty z płynności działania The Wild at Heart nie zostały jeszcze dodane. Jeśli gra miała już swoją premierę i jesteś zalogowany, powyżej powinieneś dostrzec formularz pozwalający Ci dodać własny raport. Gry przed premierą nie zawierają raportów, a więc zerknij na niniejszą stronę za jakiś czas.

Screeny z The Wild at Heart (PC)