Minecraft: Dungeons (PC)

ObserwujMam (0)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Wymagania gry Minecraft: Dungeons (PC)


Wymagania oficjalne:
Poniżej widnieją oficjalne wymagania sprzętowe Minecraft: Dungeons, ujawnione przez producenta. W połączeniu z szacunkami z naszego systemu powinny one dać Wam pełen obraz wymagań sprzętowych projektu.

Wymagania minimalne:

  • Procesor: Core i5 2.8 GHz lub odpowiednik;
  • Pamięć RAM: 8 GB;
  • System: Windows 10, 8 lub 7;
  • Karta grafiki: NVIDIA GeForce GTX 660 lub AMD Radeon HD 7870;
  • Miejsce na dysku: 6 GB.
Wymagania szacowane:
System szacowania płynności (dostępny dla zalogowanych czytelników) działa na podstawie testów oraz wymagań Minecraft: Dungeons, ujawnionych przez producenta. Nie zawsze są one idealne, nie biorą też pod uwagę rozdzielczości, w jakiej uruchomiona jest produkcja. Poniższy szacunek dotyczy średnich detali oraz najpopularniejszej rozdzielczości dla danej gry. Zmniana detali lub rozdzielczości wpłynie na funkcjonowanie tytułu.


Procesor:
Core i5 2300T, 2.8GHz
Karta graficzna:
GeForce GTX 660
Pamięć RAM:
8GB
System operacyjny:
Windows 7

Nie jesteś zalogowany na portalu. Załóż konto, a system strony oszacuje poprawność działania gry na Twoim komputerze.

Chciałbyś dodać opinię co do tego, jak gra Minecraft: Dungeons działa na Twoim komputerze? Załóż konto na portalu, dokonując darmowej rejestracji. Po zalogowaniu się wejdź w edycję profilu i uzupełnij dane swojego komputera. Wówczas będziesz w stanie szybko oceniać optymalizację różnych tytułów, pomagając innym graczom w podjęciu decyzji co do ewentualnego zakupu.
Wymagania sprzętowe - raporty graczy


Raporty z płynności działania Minecraft: Dungeons nie zostały jeszcze dodane. Jeśli gra miała już swoją premierę i jesteś zalogowany, powyżej powinieneś dostrzec formularz pozwalający Ci dodać własny raport. Gry przed premierą nie zawierają raportów, a więc zerknij na niniejszą stronę za jakiś czas.

Screeny z Minecraft: Dungeons (PC)