Blasphemous (PC)

ObserwujMam (1)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Wymagania gry Blasphemous (PC)


Wymagania oficjalne:
Poniżej widnieją oficjalne wymagania sprzętowe Blasphemous, ujawnione przez producenta. W połączeniu z szacunkami z naszego systemu powinny one dać Wam pełen obraz wymagań sprzętowych projektu.

Wymagania minimalne:

  • System operacyjny: Windows 7 64-bit
  • Procesor: Intel Core2 Duo E8400 or AMD Phenom II x2 550
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: GeForce GTX 260 or Radeon HD 4850

Wymagania rekomendowane:

  • System operacyjny: Windows 10
  • Procesor: Intel Core i5-750 or AMD Phenom II x4 945
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: GeForce GTX 650 or Radeon HD 5770
Wymagania szacowane:
System szacowania płynności (dostępny dla zalogowanych czytelników) działa na podstawie testów oraz wymagań Blasphemous, ujawnionych przez producenta. Nie zawsze są one idealne, nie biorą też pod uwagę rozdzielczości, w jakiej uruchomiona jest produkcja. Poniższy szacunek dotyczy średnich detali oraz najpopularniejszej rozdzielczości dla danej gry. Zmniana detali lub rozdzielczości wpłynie na funkcjonowanie tytułu.


Procesor:
Pentium G860, 3GHz
Karta graficzna:
GeForce GTX 260
Pamięć RAM:
4GB
System operacyjny:
Windows 7

Nie jesteś zalogowany na portalu. Załóż konto, a system strony oszacuje poprawność działania gry na Twoim komputerze.

Chciałbyś dodać opinię co do tego, jak gra Blasphemous działa na Twoim komputerze? Załóż konto na portalu, dokonując darmowej rejestracji. Po zalogowaniu się wejdź w edycję profilu i uzupełnij dane swojego komputera. Wówczas będziesz w stanie szybko oceniać optymalizację różnych tytułów, pomagając innym graczom w podjęciu decyzji co do ewentualnego zakupu.
Wymagania sprzętowe - raporty graczy


Raporty z płynności działania Blasphemous nie zostały jeszcze dodane. Jeśli gra miała już swoją premierę i jesteś zalogowany, powyżej powinieneś dostrzec formularz pozwalający Ci dodać własny raport. Gry przed premierą nie zawierają raportów, a więc zerknij na niniejszą stronę za jakiś czas.

Screeny z Blasphemous (PC)