Planet Zoo (PC)

ObserwujMam (4)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (2)

Wymagania gry Planet Zoo (PC)


Wymagania oficjalne:
Poniżej widnieją oficjalne wymagania sprzętowe Planet Zoo, ujawnione przez producenta. W połączeniu z szacunkami z naszego systemu powinny one dać Wam pełen obraz wymagań sprzętowych projektu.

Wymagania minimalne:

  • System operacyjny: Windows 7 (SP1+)/8.1/10 64bit
  • Procesor: Intel i5-2500 / AMD FX-6350
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 770 (2GB) / AMD Radeon R9 270X (2GB)
  • Miejsce na dysku: 16 GB dostępnej przestrzeni
  • Dodatkowe uwagi: wymagania mogą ulec zmianie do premiery gry
Wymagania szacowane:
System szacowania płynności (dostępny dla zalogowanych czytelników) działa na podstawie testów oraz wymagań Planet Zoo, ujawnionych przez producenta. Nie zawsze są one idealne, nie biorą też pod uwagę rozdzielczości, w jakiej uruchomiona jest produkcja. Poniższy szacunek dotyczy średnich detali oraz najpopularniejszej rozdzielczości dla danej gry. Zmniana detali lub rozdzielczości wpłynie na funkcjonowanie tytułu.


Procesor:
Core i5 2500, 3.3GHz
Karta graficzna:
GeForce GTX 770
Pamięć RAM:
8GB
System operacyjny:
Windows 7

Nie jesteś zalogowany na portalu. Załóż konto, a system strony oszacuje poprawność działania gry na Twoim komputerze.

Chciałbyś dodać opinię co do tego, jak gra Planet Zoo działa na Twoim komputerze? Załóż konto na portalu, dokonując darmowej rejestracji. Po zalogowaniu się wejdź w edycję profilu i uzupełnij dane swojego komputera. Wówczas będziesz w stanie szybko oceniać optymalizację różnych tytułów, pomagając innym graczom w podjęciu decyzji co do ewentualnego zakupu.
Wymagania sprzętowe - raporty graczy


Raporty z płynności działania Planet Zoo nie zostały jeszcze dodane. Jeśli gra miała już swoją premierę i jesteś zalogowany, powyżej powinieneś dostrzec formularz pozwalający Ci dodać własny raport. Gry przed premierą nie zawierają raportów, a więc zerknij na niniejszą stronę za jakiś czas.

Screeny z Planet Zoo (PC)