Book of Demons (PC)

ObserwujMam (3)Gram (0)Ukończone (3)Kupię (0)

Wymagania gry Book of Demons (PC)


Wymagania oficjalne:
Poniżej widnieją oficjalne wymagania sprzętowe Book of Demons, ujawnione przez producenta. W połączeniu z szacunkami z naszego systemu powinny one dać Wam pełen obraz wymagań sprzętowych projektu.

Wymagania minimalne:

  • System: Windows 7, 8, 8.1, 10;
  • Procesor: 1,7 GHz Dual Core albo lepszy;
  • Pamięć RAM: 2 GB;
  • Karta graficzna: 512 MB DirectX 9.0c;
  • Miejsce na dysku: 1 GB dostępnej przestrzeni;
Wymagania szacowane:
System szacowania płynności (dostępny dla zalogowanych czytelników) działa na podstawie testów oraz wymagań Book of Demons, ujawnionych przez producenta. Nie zawsze są one idealne, nie biorą też pod uwagę rozdzielczości, w jakiej uruchomiona jest produkcja. Poniższy szacunek dotyczy średnich detali oraz najpopularniejszej rozdzielczości dla danej gry. Zmniana detali lub rozdzielczości wpłynie na funkcjonowanie tytułu.


Procesor:
Pentium Dual Core T2410, 2GHz
Karta graficzna:
GeForce 6600
Pamięć RAM:
2GB
System operacyjny:
Windows 7

Nie jesteś zalogowany na portalu. Załóż konto, a system strony oszacuje poprawność działania gry na Twoim komputerze.

Chciałbyś dodać opinię co do tego, jak gra Book of Demons działa na Twoim komputerze? Załóż konto na portalu, dokonując darmowej rejestracji. Po zalogowaniu się wejdź w edycję profilu i uzupełnij dane swojego komputera. Wówczas będziesz w stanie szybko oceniać optymalizację różnych tytułów, pomagając innym graczom w podjęciu decyzji co do ewentualnego zakupu.
Wymagania sprzętowe - raporty graczy


Raporty z płynności działania Book of Demons nie zostały jeszcze dodane. Jeśli gra miała już swoją premierę i jesteś zalogowany, powyżej powinieneś dostrzec formularz pozwalający Ci dodać własny raport. Gry przed premierą nie zawierają raportów, a więc zerknij na niniejszą stronę za jakiś czas.

Screeny z Book of Demons (PC)