Fe (PC)

ObserwujMam (1)Gram (1)Ukończone (1)Kupię (0)

Wymagania gry Fe (PC)


Wymagania oficjalne:
Poniżej widnieją oficjalne wymagania sprzętowe Fe, ujawnione przez producenta. W połączeniu z szacunkami z naszego systemu powinny one dać Wam pełen obraz wymagań sprzętowych projektu.

Wymagania minimalne:

  • OS: Windows 7 64-bit, 8.1 64-bit or Windows 10 64-bit
  • Procesor: Intel core i3-2100T @ 2.5GHz / AMD Phenom II X3 B73
  • RAM: 4GB
  • Miejsce na dysku: 3 GB
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 460 / AMD Radeon 5870 - z 1GB VRAM
  • Direct X: DirectX 11
Wymagania szacowane:
System szacowania płynności (dostępny dla zalogowanych czytelników) działa na podstawie testów oraz wymagań Fe, ujawnionych przez producenta. Nie zawsze są one idealne, nie biorą też pod uwagę rozdzielczości, w jakiej uruchomiona jest produkcja. Poniższy szacunek dotyczy średnich detali oraz najpopularniejszej rozdzielczości dla danej gry. Zmniana detali lub rozdzielczości wpłynie na funkcjonowanie tytułu.


Procesor:
Core i3 2100T, 2.5GHz
Karta graficzna:
GeForce GTX 460
Pamięć RAM:
4GB
System operacyjny:
Windows 7

Nie jesteś zalogowany na portalu. Załóż konto, a system strony oszacuje poprawność działania gry na Twoim komputerze.

Chciałbyś dodać opinię co do tego, jak gra Fe działa na Twoim komputerze? Załóż konto na portalu, dokonując darmowej rejestracji. Po zalogowaniu się wejdź w edycję profilu i uzupełnij dane swojego komputera. Wówczas będziesz w stanie szybko oceniać optymalizację różnych tytułów, pomagając innym graczom w podjęciu decyzji co do ewentualnego zakupu.
Wymagania sprzętowe - raporty graczy


Raporty z płynności działania Fe nie zostały jeszcze dodane. Jeśli gra miała już swoją premierę i jesteś zalogowany, powyżej powinieneś dostrzec formularz pozwalający Ci dodać własny raport. Gry przed premierą nie zawierają raportów, a więc zerknij na niniejszą stronę za jakiś czas.

Screeny z Fe (PC)