The Guild 2 (PC)

ObserwujMam (198)Gram (130)Ukończone (22)Kupię (19)

Wymagania gry The Guild 2 (PC)System szacowania płynności (dostępny dla zalogowanych czytelników) działa na podstawie testów oraz wymagań The Guild 2, ujawnionych przez producenta. Nie zawsze są one idealne, nie biorą też pod uwagę rozdzielczości, w jakiej uruchomiona jest produkcja. Poniższy szacunek dotyczy średnich detali oraz najpopularniejszej rozdzielczości dla danej gry. Zmniana detali lub rozdzielczości wpłynie na funkcjonowanie tytułu.


Procesor:
Pentium 4 3.06, 3.07GHz
Karta graficzna:
GeForce 6600
Pamięć RAM:
1GB
System operacyjny:
Windows XP

Nie jesteś zalogowany na portalu. Załóż konto, a system strony oszacuje poprawność działania gry na Twoim komputerze.

Chciałbyś dodać opinię co do tego, jak gra The Guild 2 działa na Twoim komputerze? Załóż konto na portalu, dokonując darmowej rejestracji. Po zalogowaniu się wejdź w edycję profilu i uzupełnij dane swojego komputera. Wówczas będziesz w stanie szybko oceniać optymalizację różnych tytułów, pomagając innym graczom w podjęciu decyzji co do ewentualnego zakupu.
Wymagania sprzętowe - raporty graczy

"ben20"   @   24.12.2012
Ocena:
haczy podczas intensywnych scen


Procesor: AMD Athlon 64 X2 4000+ 2 GHz
Grafika: Nvidia GeForce 6150 SE
Pamięć:1GB
System:Windows XP
Rozdzielczość:1280x1024

podczas gry na tym sprzęcie trzeba unikać działań powodujących zwiększone zużycie pamięci (szczególnie maksymalne przyspieszenie) i wszystko będzie działać dobrze, gra długo się wyłącza, grafika musi być ustawiona na minimum
Screeny z The Guild 2 (PC)