Cold Zero: The Last Stand (PC)

ObserwujMam (21)Gram (1)Ukończone (7)Kupię (0)

Wymagania gry Cold Zero: The Last Stand (PC)System szacowania płynności (dostępny dla zalogowanych czytelników) działa na podstawie testów oraz wymagań Cold Zero: The Last Stand, ujawnionych przez producenta. Nie zawsze są one idealne, nie biorą też pod uwagę rozdzielczości, w jakiej uruchomiona jest produkcja. Poniższy szacunek dotyczy średnich detali oraz najpopularniejszej rozdzielczości dla danej gry. Zmniana detali lub rozdzielczości wpłynie na funkcjonowanie tytułu.


Procesor:
Pentium II 300, 300MHz
Karta graficzna:
brak danych
Pamięć RAM:
128MB
System operacyjny:
Windows 2000

Wymagania sprzętowe Cold Zero: The Last Stand nie są znane, lub nie zostały jeszcze uzupełnione.

Chciałbyś dodać opinię co do tego, jak gra Cold Zero: The Last Stand działa na Twoim komputerze? Załóż konto na portalu, dokonując darmowej rejestracji. Po zalogowaniu się wejdź w edycję profilu i uzupełnij dane swojego komputera. Wówczas będziesz w stanie szybko oceniać optymalizację różnych tytułów, pomagając innym graczom w podjęciu decyzji co do ewentualnego zakupu.
Wymagania sprzętowe - raporty graczy


Raporty z płynności działania Cold Zero: The Last Stand nie zostały jeszcze dodane. Jeśli gra miała już swoją premierę i jesteś zalogowany, powyżej powinieneś dostrzec formularz pozwalający Ci dodać własny raport. Gry przed premierą nie zawierają raportów, a więc zerknij na niniejszą stronę za jakiś czas.