Fable III: Traitor's Keep Quest Pack (PC)

ObserwujMam (2)Gram (0)Ukończone (0)Kupię (0)

Wymagania gry Fable III: Traitor's Keep Quest Pack (PC)System szacowania płynności (dostępny dla zalogowanych czytelników) działa na podstawie testów oraz wymagań Fable III: Traitor's Keep Quest Pack, ujawnionych przez producenta. Nie zawsze są one idealne, nie biorą też pod uwagę rozdzielczości, w jakiej uruchomiona jest produkcja. Poniższy szacunek dotyczy średnich detali oraz najpopularniejszej rozdzielczości dla danej gry. Zmniana detali lub rozdzielczości wpłynie na funkcjonowanie tytułu.


Procesor:
Pentium 4 516, 2.93GHz
Karta graficzna:
GeForce GTX 260
Pamięć RAM:
3.91GB
System operacyjny:
Windows XP

Wymagania sprzętowe Fable III: Traitor's Keep Quest Pack nie są znane, lub nie zostały jeszcze uzupełnione.

Chciałbyś dodać opinię co do tego, jak gra Fable III: Traitor's Keep Quest Pack działa na Twoim komputerze? Załóż konto na portalu, dokonując darmowej rejestracji. Po zalogowaniu się wejdź w edycję profilu i uzupełnij dane swojego komputera. Wówczas będziesz w stanie szybko oceniać optymalizację różnych tytułów, pomagając innym graczom w podjęciu decyzji co do ewentualnego zakupu.
Wymagania sprzętowe - raporty graczy


Raporty z płynności działania Fable III: Traitor's Keep Quest Pack nie zostały jeszcze dodane. Jeśli gra miała już swoją premierę i jesteś zalogowany, powyżej powinieneś dostrzec formularz pozwalający Ci dodać własny raport. Gry przed premierą nie zawierają raportów, a więc zerknij na niniejszą stronę za jakiś czas.

Screeny z Fable III: Traitor's Keep Quest Pack (PC)