Assassin's Creed: Valhalla

ObserwujMam (10)Gram (3)Ukończone (7)Kupię (7)

Bogactwa w Asgardzie - wiki Assassin's Creed: Valhalla


Bogactwa w Asgardzie występują tylko w jednym rodzaju, chodzi konkretnie o Kamienne Łzy Ymira. Na obszarze Asgardu znajdziesz ich w sumie 30. Większość, czyli 28 łez, znajdziesz w trakcie eksploracji. Dwie ostatnie pozyskujesz w trakcie misji.

Jedną Kamienną Łzę Ymira znajdujesz w trakcie wykonywania misji pobocznej Szlachetne serce, a ostatnia jest w głównym wątku fabularnym. Natrafiasz na nią podczas zadania głównego zatytułowanego Wielki finał. Bez wypełnienia pierwszej z wymienionych misji nie dasz rady znaleźć tej konkretnej łzy. Dostęp do ostatniej masz w zasadzie ciągle po wykonaniu wspomnianej misji.

Kamienne Łzy Ymira to nieobowiązkowa znajdźka, ale mimo wszystko warto je zdobyć, a potem złożyć na Ołtarzu Ymira, który jest na obszarze Asgardu. Gdy tak uczynisz dostaniesz nie tylko nieco punktów doświadczenia, ale - co ważniejsze - pięć punktów umiejętności, dzięki którym będziesz w stanie podnieść moc Eivor.

Znalezienie wszystkich Kamiennych Łez Ymira ułatwi Ci niniejsza podstrona naszego poradnika. Poniżej prezentujemy filmy, które pozwolą Ci namierzyć Łzy. Jak wspomniałem wcześniej, dwie z nich to część nadmienionych powyżej zadań: jednego pobocznego i jednego fabularnego. Zapoznaj się z odpowiednimi stronami, by zdobyć komplet.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 1256 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):
0 kudosLucek89   @   18:16, 03.03.2021
Witam! Ktos pomoże w asgardzie nie moge zebrac ostatniej lzy ymira. A dokladnie tej o ktorej jest filmik nr 29. To wejscie mam zablokowane...
0 kudosbigboy177   @   19:36, 03.03.2021
Cytat: Lucek89
Witam! Ktos pomoże w asgardzie nie moge zebrac ostatniej lzy ymira. A dokladnie tej o ktorej jest filmik nr 29. To wejscie mam zablokowane...

Wykonałeś cały wątek fabularny w Asgardzie? Dopiero wtedy jaskinia się otwiera, o ile mnie pamięć nie myli.