Błąd CE-107863-5 - niepoprawne kolejkowanie pobierania - wiki PlayStation 5


Jeśli podczas pobierania danych natrafisz na problem, który sprawi, że cała kolejka zostanie usunięta (kod błędu CE-107863-5) i w rezultacie nie będziesz w stanie pobrać gry, tudzież aktualizacji dla niej przeznaczonej, musisz upewnić się, że firmware konsoli jest w najnowszej wersji, a także odbudować bazę danych PlayStation 5.

Firmware konsoli zaktualizujesz przechodząc do zakładki Ustawień. Tam zaś wybierz opcję "System", a potem "Oprogramowanie systemu". Z prawej strony wybierz "Aktualizacja i ustawienia oprogramowania systemu". Na kolejnym ekranie wybierz "Aktualizuj oprogramowanie systemu" i zdecyduj się na opcję aktualizacji poprzez internet. Postępuj wedle wskazówek na ekranie, aby zainstalować na konsoli nowy system.

Po zaktualizowaniu oprogramowania PlayStation 5, wejdź do trybu bezpiecznego i wybierz opcję "Odbuduj bazę danych". Potem już tylko poczekaj aż konsola ponownie się uruchomi, a wszystko powinno wrócić do normy i błąd CE-107863-5 nie powinien już występować.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 991 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?