Watch Dogs: Legion

ObserwujMam (6)Gram (5)Ukończone (3)Kupię (3)

Wyłącz lewą i prawą półkulę - wiki Watch Dogs: Legion


Wewnątrz czeka nas dość proste zadanie – wyłączenie obu półkul. Jak abstrakcyjnie ten cel by nie brzmiał to chodzi o urządzenie znajdujące się na samym środku sporej hali imitujące mózg.

Sekwencja ta składa się z dwóch faz. Najpierw musimy rozwiązać łamigłówkę w hakowanie: kiedy podejdziemy do zaznaczonego panelu, aktywujemy cały mechanizm, a następnie musimy udać się w pobliże rdzenia – pomieszczenie znajduje się za nami.

Wtedy najłatwiej jest przejąć kontrolę nad dronem i przy jego pomocy rozwiązywać zagadkę – przełączać kolejne węzły, by doprowadzić energię do interesującego nas punktu. Cel zostanie osiągnięty w momencie, gdy na zwisającym z sufitu urządzeniu odsłonimy pancerną ochronę, a lokacja rozświetli się czerwonymi światłami.

Następnie musimy wyczyścić pomieszczenie z wrogich najemników (jeśli nie zrobiliśmy tego wcześniej). Druga faza wygląda identycznie: łamigłówka, strzelanina. Jednak tym razem musimy obronić się przed nacierającymi siłami wroga.

Autorzy strony:

Materdea
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 988 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?