DOOM Eternal

ObserwujMam (9)Gram (0)Ukończone (9)Kupię (4)

Baza Kultystów - wiki DOOM Eternal


Po rozpoczęciu, zerknij dookoła, a znajdziesz stronę codexu. Podejdź następnie do krawędzi i wskocz w przepaść, złap się potem ściany do wspinaczki, a z niej przeskocz dalej. Trafisz w okolicę sporej czaszki. Przejdź po pobliskim kręgosłupie i skocz w kierunku wyrzutni energetycznej.

Na górze złap się ściany do wspinaczki, przesuń się w prawo i skocz w stronę kolejnej ściany do wspinaczki. Na szczycie przystań i znajdź sekret – drogę do niego ukazuje poniższy film. Następnie przebij ścianę obok i wejdź na arenę. Pozbądź się demonów i podejdź do krawędzi, a znajdziesz dodatkowe życie (strzel w minę obok niego, a uniesie się ono do góry). Weź je, po czym zdobądź także sekret, który jest nieopodal.

Mając wszystko idź dalej. Pokonaj demony na arenie, a potem idź do wskazanego panelu i wejdź z nim w interakcję. Zawróć potem i pokonaj demony. Wróć do głównego korytarza areny i stań na wskazanej płycie na ziemi. Kiedy otworzy się przejście, pojawią się demony. Pokonaj je i idź w jedynym możliwym kierunku.

Na zewnątrz skręć w lewo i podejdź do krawędzi. Strzel w zielony symbol i szybko przeskocz na drugą stronę wrót. Pokonaj demony na arenie, a potem zdobądź dodatkowe życie – zrobisz to przejściem po prawej stronie areny, uprzednio strzelając w zielony przycisk (film poniżej). Po wszystkim, wróć na arenę i wejdź na wyrzutnię energetyczną.

Wejdź do pomieszczenia i przy pomocy barierki skocz na poruszającą się pod sufitem skrzynię. Z niej skocz dalej i weź klucz kultysty. Gdy to zrobisz, otworzy się przejście, a wtedy zmierzaj do przodu. Trafisz w ten sposób na arenę. Pokonaj więc tamtejsze demony, po czym podejdź do przeciwległej krawędzi. Będzie tam ściana do wspinaczki.

Wskocz na nią i przesuń się w bok. Skocz na wyrzutnię energetyczną i na platformę obok, by wziąć dodatkowy pancerz. Stamtąd wskocz znowu na platformę energetyczną, a podczas lotu w górę strzel w zielony symbol i z pomocą wyrzutni dostań się do kolejnego obszaru. Zniszcz spękaną ścianę i wejdź na arenę.

Po wygranej, znajdź niewielkie pomieszczenie z dźwignią – uderz w nią. Potem skocz w stronę uchwytu, w locie odwróć się i znowu skocz w stronę chwytu. Dzięki temu zaczniesz lecieć w kierunku ściany do wspinaczki. Wejdź po niej do góry. Na szczycie przeskocz wyżej. Znajdziesz tam runę. Weź ją i wyskocz jeszcze wyżej. Przejdź po platformie, skorzystaj z pulpitu i otwórz wrota, a potem walcz. Na koniec weź dodatkowe życie, do którego drogę pokazuje film.

Gdy otworzysz wrota – stając na panelu – idź dalej. Weź dodatkowy moduł do broni i kontynuuj. Idąc w dół, zerkaj w lewo, a znajdziesz spękaną ścianę, za którą jest sekret. Kontynuuj potem dalej do przodu. W zamkniętym pomieszczeniu znajdź blok skalny – uderz w niego, a potem idź na niego wskoczyć. Stamtąd przeskocz na półkę obok, a potem z powrotem na coś w rodzaju pomostu. Uderz w łańcuch, który trzyma pomost. Potem ten drugi, a otworzy się przejście. Za nim jest arena.

Po pokonaniu demonów kontynuuj. Przed kolejnymi wrotami stań i zdobądź dodatkowe życie oraz baterię – służą do tego uchwyty do huśtania się. Mając wszystko, możesz iść dalej – stań na zielonym symbolu, by przejechać się czymś w rodzaju windy. W sporej komnacie stań na zielonym symbolu w centrum, a zobaczysz pomost, który pozwoli Ci pójść do kolejnego obszaru.

Po skorzystaniu z windy, uderz w łańcuch utrzymujący skrzynię, a pojawi się pulpit – skorzystaj z niego, by otworzyć drogę w kierunku kolejnej broni superstrzelby. Idź w jedynym możliwym kierunku, a spadniesz na dół. Pokonaj demony, a gdy wrócisz do góry idź dalej i weź mapę. Nad dziwnym polem siłowym skocz w kierunku ściany do wspinaczki. Z niej na kolejną ścianę, potem na pomost. Wrócisz tam, gdzie byłeś. Weź udział w sekretnym starciu, a potem przejdź na drugą stronę pomieszczenia.

Będą tam wielkie ruchome wrota – wejdź w otwór tych po lewej i zjedź na dół. Idź korytarzem do przodu, aby zgarnąć token do usprawniania pancerza. Wracając wskocz na blok, a potem wyżej i uderz w przełącznik, by wrócić tam, gdzie byłeś. Nie idź jednak do przodu, ale strzel w zielony symbol, a potem złap się szybko uchwytu do huśtania i skocz do przodu – Twoim celem jest ściana do wspinaczki po drugiej stronie.

Wejdź po ścianie do góry i zerknij za siebie, po lewej będzie pancerz – skocz tam i wjedź wyżej. Wyjdź na zewnątrz i pokonaj demony. Przeskocz nad barierą po lewej, by znaleźć kolejną windę z prawej. Wjedź nią do góry, a dotrzesz do baterii. Zabierz ją i idź dalej. Trafisz znowu ponad dziwne pole siłowe. Nad nim dostrzeżesz uchwyt do huśtania – skorzystaj z niego, potem z kolejnych, by dostać się dalej.

Stań na zielonym symbolu, by zjechać na dół. Wyjdź z windy i wejdź w interakcję z dziwnym urządzeniem. Gdy przejmiesz kontrolę nad demonem, eliminuj przeciwników. Po wygranej, weź supershotgun i wróć do miejsca, z którego wyszedłeś. Za moment znowu będziesz kontrolował Doom Slayera.

Przejdź kawałek, skorzystaj ze specjalnej umiejętności nowej broni – przyciągnij się do przeciwnika, a wkroczysz na arenę. Siej tam spustoszenie po kolei otwierając kolejne komory z demonami. Po wygranej, weź tutejszy sekret – dyskietkę – a sposób pokazuje materiał filmowy. Mając wszystko, wskocz do szybu windy.

Brnij do przodu wąskim korytarzem, zwracając uwagę na ścianę z prawej – jest tam bowiem ukryty sekret – figurka. Na końcu będzie natomiast winda. Gdy wejdziesz do sporej komnaty, zerknij w prawo – zauważysz tam ścianę do wspinaczki, do której dasz radę doskoczyć. Z niej skocz na uchwyt do huśtania się, potem kolejne, aż dotrzesz do ściany. Wejdź po niej do góry, a tam skorzystaj z pulpitu.

Wejdź na wyrzutnię energetyczną i wskocz do góry. Z jednej strony będzie token do ulepszania pancerzy, a z drugiej droga do przodu. Podejdź do krawędzi, strzel w zielony symbol i skocz do ściany do wspinaczki. Za jej pomocą sięgniesz kolejnej ściany, aż wreszcie będziesz na szczycie. Idź do przodu, trzymając się prawej strony, a znajdziesz pancerz. W tym samym pomieszczeniu jest spękana ściana, za pomocą której znajdziesz sekretne starcie.

Idź następnie dalej, skacząc pomiędzy miażdżącymi szczękami – zwróć uwagę na zielony przycisk poniżej. Po drugiej stronie, gdy wejdziesz po ściance do góry, odwróć się, by zgarnąć dodatkowe życie. Mając je, śmigaj do przodu. Trafisz na arenę. Po lewej jest szczęka, która pozwoli Ci dotrzeć do sekretu – płyty gramofonowej. Zgniatarka na środku też skrywa sekret – wejdź na nią i wjedź do góry, by go zgarnąć.

Mając wszystko, idź do zgniatarki z boku. Wejdź na nią i skieruj się w prawo. Następnie idź do przodu i zniszcz spękaną ścianę na końcu. Stań potem na dziwnym symbolu na ziemi i strzel w zielony symbol, który był za spękaną ścianą. Na górze pokonaj demony, a potem zeskocz na dół i raz jeszcze wjedź do góry, unosząc dziwną windę. Potem szybko uderz w dźwignię, a pojawi się promień, który otworzy drogę dalej.

Przejdź dalej, potem skręć w lewo i podejdź do drzwi, a otworzy się przejście. Pojawią się też demony, które musisz ubić. Zrób to, po czym skorzystaj z panelu na ziemi, by otworzyć wrota dalej. Wylezą zza nich demony. W kolejnej komnacie jest arena, a sposób dotarcia do klucza prezentuje film.

Podejdź do krawędzi nieopodal spękanej ściany i skocz na uchwyt do huśtania się – złap się następnie ściany do wspinaczki i wejdź do góry. Odwróć się na szczycie i skocz do ściany po drugiej stronie. Wejdź znowu do góry i wskocz na pomost. Przejdź nim do końca. Zeskocz na końcu na dół i spuść blok, uderzając w niego z tyłu. Potem skocz na wyrzutnię energetyczną i uderz w zielony symbol na potężnym pomniku. Pomnik się przewróci, a wówczas będziesz mógł iść dalej. Windą na końcu korytarza zjedziesz na dół i trafisz do centralnej komnaty.

Stań na panelu, a pojawi się kolejne przejście – śmigaj do niego. Winda zabierze cię do góry i do przodu. Gdy wyjdziesz z windy, idź w prawo, a znajdziesz token do ulepszania pancerza. Śmigaj następnie do przodu, na arenę. Zwycięż na niej, by otworzyć kolejne wrota. Skorzystaj z windy i pulpitu, a misja dobiegnie końca.

.:: Najlepiej ukryte sekrety


Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 8167 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?