Greedfall

ObserwujMam (6)Gram (0)Ukończone (4)Kupię (0)

Teologiczne konflikty - wiki Greedfall


Zadanie Teologiczne konflikty pojawia się w Twoim dzienniku po tym, jak wykonasz misję Problemy w Edenie. Aby je realizować, musisz w ramach głównego wątku fabularnego pozyskać wyniki badań nad chorobą. Jeśli ich jeszcze nie masz, brnij dalej głównym scenariuszem.

Wreszcie, po misji fabularnej Twarzą w twarz z demonem, będziesz mógł kontynuować niniejsze zadanie. Udaj się wtedy na rozmowę z bratem Casparusem w wiosce Eden. Dowiesz się od niego, że misjonarze mają kłopoty.

Zbadaj zatem brata leżącego obok, a potem idź do Lera, aby dowiedzieć się o kimś, kto ewentualnie mógłby pomóc. Szef wioski odeśle Cię do doneigad, czyli miejscowego mędrca, Vindwal. Dostaniesz przepis na antidotum, które możesz samodzielnie przygotować – zrób to przy ognisku. Potrzebujesz gołąbek oliwkozielony oraz żółć. Składniki nabędziesz u handlarzy.

Z antidotum wróć do chorego misjonarza. Odpali się tam scenka przerywnikowa, podczas której zostaniesz poproszony o uratowanie pozostałych misjonarzy. Ruszaj zatem znaleźć obóz teologów, który jest w Vedvilvie.

Niedaleko ogniska otworzy się ścieżka, którą przejdziesz do prawej części mapy – wcześniej tego nie mogłeś zrobić. Idź zatem do przodu. We wskazanym obszarze będzie siostra Eugenia oraz obóz teologów. Po scence przerywnikowej, porozmawiaj z obozowiczami.

Po konwersacji musisz udać się do trzech miejsc i zbadać je – zaginęli w nich rzekomo misjonarze. W obszarze nieopodal ogniska, zejdź na dół po drabinie. Potem na dno wykopu – rzuć okiem na tamtejsze zwłoki. W kolejnym z rzędu miejscu, będzie grupa potworów. Pokonaj je i zerknij na ciało leżące na ziemi. W trzecim obszarze też będą potwory oraz jeszcze jedne zwłoki – zbadaj je dokładnie.

Po przeprowadzeniu dochodzenia wracaj do brata Virgila i zapytaj o sytuację. Będziesz mógł tu zdecydować co zrobić: kazać mu opuścić ekspedycję, wydać go, czy przyjąć łapówkę. Wybierz opcję z wydaniem Virgila, po czym udaj się na rozmowę z Eugenią. Gdy zbliżysz się do wskazanego obszaru, odpali się scenka przerywnikowa.

Po niej będziesz musiał pokonać misjonarzy i obronić Eugenię. Gdy to zrobisz porozmawiaj z Eugenią raz jeszcze. Niestety brat Virgil zdołał uciec. Dostaniesz nagrodę, a zadanie dobiegnie wówczas końca. W Twoim dzienniku pojawi się natomiast misja Śladami Świętego Matheusa.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 1 raz   ●   zmienił(a): 2310 znaków
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?