Greedfall

ObserwujMam (6)Gram (0)Ukończone (4)Kupię (0)

Twarzą w twarz z demonem - wiki Greedfall


Zadanie Twarzą w twarz z demonem pojawia się w Twoim dzienniku automatycznie, po tym jak dobiegnie końca misja Demoniczny kult. Aby je realizować, musisz znaleźć sanktuarium, o którym powiedziała Ci Derdre – idź zatem do północnej części Czarnych Ziemi.

Ruszając na północ dotrzesz do miejsca zwanego Vedvilvie. Ruszaj tam w stronę znacznika na mapie. Zbliż się do niego, a natrafisz na Starego Pustelnika – rozpocznie się tu scenka przerywnikowa. Po niej idź dalej do przodu.

Po wejściu na bagna, zacznij dochodzenie. Udaj się do znaczników wskazanych na mapie, a przy każdym będzie coś do zbadania. Przy jednym rysunek węża, przy kolejnym prawie niewidoczny rysunek, a przy ostatnim rysunek insekta. Jest też jeden znacznik wyznaczający obszar badania, w okolicy którego jest prawdopodobnie stare obozowisko, o którym mówił pustelnik.

W obozowisku tym przyjrzyj się skrzyni (klucz do niej jest w przejściu za rysunkiem insekta), a zdobędziesz Eliksir rytuału demona. Prócz tego będzie tu jeszcze jedna skrzynia. W środku przepis na eliksir rytuału demona oraz strona wydarta z dziennika. Po zdobyciu tych przedmiotów wróć do pustelnika i pogadaj z nim ponownie.

Porusz kwestię obozu oraz niekompletnej notki dotyczącej rytuału. Dowiesz się, że bębny na bagnach są kluczem. Obudzą ziemię, a wówczas pojawi się kamień, który trzeba zgasić. W bębny trzeba uderzyć w odpowiedniej kolejności (tworząc cykl życia):

  • Bęben z owadem;
  • Bęben z płazem (ten z ledwie widocznym symbolem);
  • Bęben z wężem.

Pojawi się wówczas kamień, na który musisz wlać eliksir rytuału demona. Gdy to zrobisz, pojawi się oczywiście boss, Nadaig Vedemen. Pojedynek nie będzie jakoś strasznie skomplikowany – pod warunkiem, że Twoja postać jest odpowiednio wyszkolona.

Walka z bossem: Pojedynki z szefami rozpisaliśmy na stronie poświęconej bossom.

Po walce możesz wracać, musisz bowiem odkryć tajemnicę stworzenia. Nie przejmuj się nieodkrytymi pytajnikami z prawej strony, później będziesz mógł się nimi zająć. Wracaj do symbolu podróży, a tam wybierz przemieszczenie się do Czarnych Ziemi oraz wioski Vedleug. Porozmawiaj w niej z Derdre. Zakończysz misję, ale otrzymasz kolejną, Obóz Ordo Luminis – to misja poboczna.

Autorzy strony:

bigboy177
edytował(a): 2 razy   ●   zmienił(a): 2203 znaki
Oceń stronę:

Dodaj Odpowiedź
Komentarze (15 najnowszych):


Powyższy wpis nie posiada jeszcze komentarzy. Napraw to i dodaj pierwszy, na pewno masz jakąś opinię na poruszany temat, prawda?